Kā būt vienkārši laimīgam?

Kas nepieciešams, lai darītu tevi laimīgu? Karjera, kas dod gandarījumu, pilns bankas konts vai ideāls dzīvesbiedrs? Un ja nu nekas no tā nav vajadzīgs? Ja nu tu vari būt vienkārši laimīgs – lai kas notiktu tavā dzīvē? Atb ildes uz šiem jautājumiem vari lasīt izdevniecības Atēna izdotajā Šimofas Mārsijas un Klainas Kerolas grāmatā Vienkārši laimīgs.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Mārsija Šimofa piedāvā īpašu pieeju laimei – un tā nav atkarīga no sasniegumiem, naudas, attiecībām vai kāda cita ārēja faktora. Pamatota jaunākajos pētījumos un intervijās ar simt patiesi laimīgiem cilvēkiem, šī grāmata pārvērtīs jūsu dzīvi, sniedzot pārliecinošu, pārbaudītu septiņu posmu programmu, kas dos iespēju kļūt laimīgam tūlīt pat – vienalga, no kurienes tu sāktu.

Pētījumi liecina, ka mums katram ir savs laimes iestatījums, ko par 50% nosaka ģenētika un par 50% paradumi. Aukstā laikā mēs parasti uzgriežam termostata pogu uz augstāku iedaļu – tieši tāpat cilvēks var paaugstināt arī savu laimes iestatījumu! Grāmatā atrodami lieliski dzīvesstāsti par cilvēkiem, kuri šo programmu izmantojuši savā dzīvē un kļuvuši Vienkārši laimīgi. Nemaz nav nepieciešami laimes gēni, nav jālaimē loterijā un nav jāzaudē desmit kilogrami svara. Pēc šīs grāmatas izlasīšanas būs skaidrs, kā justies laimīgam visu turpmāko dzīvi.
 

Reklāma
Reklāma

Vislētāk grāmatu var iegādāties izdevniecības mājaslapā: www.atena.lv