Jauna grāmata "Bērnudārza laiks. Septiņi vienkārši soļi veiksmīgai bērnu audzināšanai"

Grāmata visiem vecākiem, kas jāzina par šo laiku.

FOTO: Publicitātes foto

Grāmatu “Bērnudārza laiks” novērtēs tie vecāki, kuru bērni ir vecumā no 2 līdz 6 gadiem.

Autore raksta par būtiskāko, kas jāzina visiem vecākiem." Jespers Jūls

3. grāmata pasaulē populārajā un 26 valodās izdotajā sērijā "Vecāku maģija".

Grāmatu “Bērnudārza laiks” novērtēs tie vecāki, kuru bērni ir vecumā no 2 līdz 6 gadiem. Šis ir brīnumains laiks, kad fantāzija piedzīvo savu augstāko lidojumu. Viss ir iespējams, iztēlei nav robežu. Psiholoģe un ģimenes terapeite Hedviga Montgomerija, draudzīgi un sirsnīgi uzrunājot lasītājus, atbild uz vissvarīgākajiem vecāku jautājumiem.

 

Ko nozīmē labi audzināt bērnu? Vai bērnudārzā ir svarīgi atrast draugus? Vai brāļu un māsu ķīviņi patiešām ir tik nevēlami? Kā lai tiek galā ar “divgadnieka krīzi” un spēcīgajām emocijām, kas pārņem mazo cilvēku savā varā? Bērnam ir ļoti svarīgi būt kopā ar vecākiem, kuri saprot jaunās pārmaiņas un prot mierināt.

 

Norvēģu psiholoģes Hedvigas Montgomerijas grāmata “Bērnudārza laiks” ir trešais izdevums sērijā “Vecāku maģija”. Kā stāsta autore, laika posms no 2 līdz 6 gadu vecumam bērna dzīvē ir kā neticams ceļojums. Viņš pārstāj lietot autiņbiksītes, iemācās pateikt “nē”, pats ēd, arvien vairāk runā kā pieaugušais un sāk jautāt, kāpēc pasaule ir tāda, kāda tā ir. Dodies ceļojumā kopā ar bērnu! Un ņem līdzi šo grāmatu kā ceļvedi.

Reklāma
Reklāma

 

No norvēģu valodas tulkojusi Guna Gavare.

 

Grāmatu meklē Zvaigzne ABC mājas lapā.