Renārs Kaupers "Joka pēc alfabēts" iedziedājis angļu versijā. VIDEO

Kad latviešu valodas ”Joka pēc alfabēts” jau ir apgūts, dziedot dziesmu, skatoties animācijas filmu un lasot grāmatu, ceļu pie lasītājiem pasaulē sāk inovatīvais palīgs angļu valodas alfabēta apgūšanai – Renāra Kaupera un Indras Sproģes grāmata ”Awesome Beetle’s Colors”. Tam par godu tapusi arī dziesmiņa un klips.

 

Grāmata Awesome Beetles Colors būs viena no tām, kas šogad pārstāvēs Latviju starptautiskajā Londonas Grāmatu gadatirgū.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Grāmata "Awesome Beetle's Colors" būs viena no tām, kas šogad pārstāvēs Latviju starptautiskajā Londonas Grāmatu gadatirgū.

Tā kā angļu valodā vārdi alfabētā rīmējas pavisam citādāk, tad, protams, apaļais ābols vairs necep bumbiera čības. Šoreiz tas ir Awesome Beetle, kas izkrāso pavisam netīru ziloni. Melodija tā pati, stāsts pilnīgi cits.

”Un atkal pavisam sirreāls. Tieši tāds, kā patīk bērniem. Atkal iedarbosimies uz visām maņām: bērni varēs šķirstīt grāmatu ar krāsainām ilustrācijām, lasīt tekstu, vērot animācijas filmu un dziedāt līdzi karaoke versijai, tāpat kā bija ar latviešu alfabētu.

Šoreiz ejam vēl tālāk – ir radīta arī alfabēta deja, kur katram burtam ir atbilstošs dejas solis. Varēsim nodejot gan visu alfabētu, gan katrs savu vārdu,” stāsta projekta īstenotāji.

Savukārt grāmata "Awesome Beetle's Colors" būs viena no tām, kas šogad pārstāvēs Latviju starptautiskajā Londonas Grāmatu gadatirgū, kurā Latvija kopā ar kaimiņvalstīm – Lietuvu un Igauniju – būs prezidējošās valstis.

Reklāma
Reklāma