Notiks iestājpārbaudījumi uzņemšanai Rīgas vidusskolu brīvajās vietās

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina skolēnus no 4. augusta plkst. 09.00 līdz 15. augusta plkst. 09.00 pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam uzņemšanai galvaspilsētas vidusskolu brīvajās vietās.
Pieteikšanās iestājpārbaudījumiem sākas 4. augustā.

FOTO: Shutterstock.com

Pieteikšanās iestājpārbaudījumiem sākas 4. augustā.

Pieteikties vienotajam iestājpārbaudījumam var elektroniski RD IKSD tīmekļvietnē www.izglitiba.riga.lv un Rīgas vidusskolu mājaslapās.

 

Lai pretendētu uz iestāšanos galvaspilsētas skolu 10. klasēs, ceturtdien, 18. augustā, plkst. 10.00 Rīgas 64. vidusskolā (Ūnijas ielā 93) tiks rīkots vienots iestājpārbaudījums gan matemātikā, gan svešvalodā. 

Ar iegūto rezultātu varēs piedalīties konkursā uzņemšanai 10. klasē tajās vidusskolās, kurās šobrīd ir brīvas vietas. Katra skola uzņemšanas noteikumos nosaka kārtību, kā notiek pieteikšanās konkursam, informāciju līdz rezultātu paziņošanai publicējot savā tīmekļvietnē.

Reklāma
Reklāma

 

Plašāka informācija, tostarp iestājpārbaudījuma programma, vērtēšanas kritēriji, skolu karte ar padziļinātu kursu piedāvājumu, kā arī pērnā gada pārbaudes darba paraugs ir pieejams Rīgas vidusskolu un RD IKSD tīmekļvietnē. Jautājumu gadījumā ir iespējams sazināties elektroniski, rakstot uz e-pasta adresi iestajparbaudijums@riga.lv.