Bezmaksas sporta nodarbību piektā sezona ir klāt. Nāc sportot!

Rīgā jau piekto sezonu profesionālu sporta treneru vadībā tiek uzsāktas bezmaksas sporta nodarbības brīvā dabā, kas ir piemērotas visiem, neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai fiziskā stāvokļa un tām nav laika apstākļu ierobežojumu.

Nāc sportot uz bezmaksas āra treniņiem!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Nāc sportot uz bezmaksas āra treniņiem!

Bezmaksas treniņi notiek 15 vietās – Āgenskalnā, Daugavgrīvā, Dzegužkalna parkā, Grīziņkalnā, Imantā, Juglā, Maskavas forštatē, Mežaparkā, Purvciemā, Skanstē, Šampēterī, Vecmīlgrāvī, Ziedoņdārzā, Ziepniekkalnā un Zolitūdē.

 

Nodarbības vada sertificēti sporta treneri. Vienas nodarbības ilgums ir 60 minūtes, kas ietver iesildīšanos, aktīvo daļu un atsildīšanos. Apģērbs un apavi jāizvēlas atbilstoši laika apstākļiem. Neaizmirstiet paņemt līdzi dzeramo ūdeni!

 

 

Reklāma
Reklāma

Kopīgs norises vietu un treneru saraksts tīmekļa vietnē sports.riga.lv

 

Lūdzam iedzīvotājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt nodarbības, ja ir kādi saslimšanas simptomi vai slikta pašsajūta, kā arī iedzīvotājiem ar hroniskām slimībām izvērtēt nepieciešamību ierasties uz nodarbībām.

 

Nodarbības tiek finansētas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta projektā “Bezmaksas sporta nodarbības Rīgas pilsētas apkaimju iedzīvotājiem” sadarbībā ar biedrībām:

  • “Veselībai un attīstībai” (pārstāve Anda Radziņa, tālr.29467859) vairāk informācija facebook lapā šeit. 
  • “Arkan Sport” (pārstāve Zinaīda Jemeļjanova, tālr. 29672136).