"Dzīve beidzot uzgriezās uz pareizā ceļa," - Rūta Reinika kļuvusi par māmiņu

Par māmiņu savai pirmajai atvasei kļuvusi Rūta no kuplās Reiniku ģimenes - viņa par priecīgo notikumu pavēstījusi sociālās saziņas tīklā "Instagram".

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Rūta un Jānis ir ne tikai precēts pāris, bet nu arī sagaidījuši pirmo kopīgo atvasi. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

"Instagram" Rūta publiskojusi foto, kur redzama viņas un jaundzimušā rokas, kā arī daļa no atvases sejas. "Nu jau kādu laiciņu man ir tā laime būt par mammu šim mazajam brīnumiņam. Saka, ka dzīve apgriežas kājām gaisā, kad piedzimst bērniņš. Man liekas, ka dzīve beidzot uzgriezās uz pareizā ceļa," attēlu parakstījusi Rūta.

Kā zināms, Rūta, kuras tēvs ir mūziķis Artūrs Reiniks, bet brālis - dziedātājs un aktieris Lauris Reiniks -, jau vairāk nekā piecus gadus ir attiecībās ar burātāju Jāni Preisu, kam no iepriekšējās laulības ir divas atvases. Pāris ir jau arī mijis gredzenus, viņa nomainījusi uzvārdu un tagad atrodama kā Rūta Reinika-Preisa.

 

Reklāma
Reklāma
" data-instgrm-version="12" style="background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nu jau kādu laiciņu man ir tā laime būt par mammu šim mazajam brīnumiņam. Saka, ka dzīve apgriežas kājām gaisā, kad piedzimst bērniņš. Man liekas, ka dzīve beidzot uzgriezās uz pareizā ceļa☺️❤️

A post shared by Rūta Reinika (@ruta.reinika) on