Pārtrauc jaunu pieteikumu reģistrēšanu uz reorganizētajiem Rīgas bērnudārziem

Rīgas domes lēmusi par vairāku pirmsskolas izglītības iestāžu reorganizāciju; pamatojoties uz šo lēmumu, tiek pārtraukta jaunu pieteikumu reģistrēšana uz reorganizētajām iestādēm elektroniskajā sistēmā "eriga.lv" sadaļā “Reģistrācija pirmsskolai”, informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD).

FOTO: Shutterstock.com

Iepriekš reģistrētie pieteikumi, kas veikti līdz 2019. gada 31. jūlijam, tiks pārreģistrēti automātiski, piešķirot pieteikumam tādu reģistrācijas datumu un laiku, ar kādu tas bija reģistrēts sākotnēji.

Šī pārreģistrācija attiecināma uz Rīgas 94. vidusskolas pirmsskolas grupām, kas turpmāk būs Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas pirmsskolas grupas, Rīgas Ezerkrastu pamatskolas pirmsskolas grupas, kas būs Rīgas Juglas vidusskolas pirmsskolas grupas, Rīgas 145. pirmsskolas izglītības iestāde un Rīgas 162. pirmsskolas izglītības iestāde, kas turpmāk būs Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenītes”, kā arī Rīgas 139. pirmsskolas izglītības iestāde un Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Mārītes”, kas turpmāk darbosies kā Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde “Bizmārītes”.

Papildinformācija pieejama RD IKSD pa tālruņiem 67026818, 68026816 vai e-pastu: iksd@riga.lv.

Reklāma
Reklāma