Jelgavā pazudusī 11 gadu vecā Keita ir atrasta

 Likumsargiem ir izdevies atrast piektdienas vakarā Jelgavā pazudušo Keitu Rašmani, informēja Valsts policijā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto: Valsts policija

2008.gadā dzimusī Keita piektdien ap plkst.22.20 izgāja no savas mājvietas Jelgavā, Uzvaras ielā, un līdz šim brīdim nebija atgriezusies. Tāpat nebija informācijas par meitenes iespējamo atrašanās vietu.

Tika norādīts, ka Keita ir 160 centimetrus gara, kalsnas miesas būves, viņai ir gari mati, brūna acu krāsa, ausīs mazi zelta auskari. Meitene bija ģērbusies džinsa šortos zilā krāsā ar puķu rakstu sānos, rozā krāsas T-kreklā, pelēkas krāsas pludmales apavos un bija paņēmusi maza izmēra melnu mugursomu. Mobilais telefons līdzi paņemts neesot bijis.

Vēlāk tapa zināms, ka meitene pārvietojas kopā ar 14 gadus veco vienaudzi Juri un visdrīzāk atrodas Jelgavas tuvumā vai tās apkārtnē. Policija lūdza arī iedzīvotāju palīdzību, aicinot pievērst uzmanību īpaši tām vietām, kur varētu pulcēties jaunieši un, manot abas personas, ziņot likumsargiem.

Reklāma
Reklāma

Abi jaunieši ir atrasti sveiki un veseli, svētdienas rītā informēja Valsts policijas pārstāve Ilze Jurēvica. Policija pateicas ikvienam, kas iesaistījās meklēšanā, sniedzot informāciju.

 

Avots: www.kasjauns.lv