Pedofilam Kurzemē par mazgadīgās pameitas, kura dzemdējusi viņa bērnu, ilgstošu izvarošanu piespriests mūža ieslodzījums

Kurzemes rajona tiesa šodien piesprieda mūža ieslodzījumu kādam vīrietim par ilgstošu seksuālu vardarbību pret mazgadīgu pameitu, kā rezultātā meitene no viņa dzemdējusi bērnu, informēja prokuratūras pārstāve Una Rēķe.

 

FOTO: Shutterstock.com

Apsūdzētais vīrietis, apzinoties un izmantojot to, ka viņa faktiskās sievas meita ir mazgadīga un atradās bezpalīdzības stāvoklī, nolēma veikt dzimumaktus ar tolaik vēl deviņus gadus veco meiteni pret viņas gribu un apmierināt savu dzimumtieksmi, veicot arī citas seksuāla rakstura darbības.

Šo seksuālo vardarbību apsūdzētais turpināja ilgstošā laika periodā - gandrīz piecu gadu garumā. Cietušajai meitenei iestājās grūtniecība un piedzima bērns, kas kopā ar nodarītajām psihiska rakstura ciešanām radīja smagas un neatgriezeniskas sekas, skaidroja prokuratūras pārstāve.

 

Cietušajai meitenei iestājās grūtniecība un piedzima bērns, kas kopā ar nodarītajām psihiska rakstura ciešanām radīja smagas un neatgriezeniskas sekas

Tāpat vīrietis vairākkārt un sistemātiski ilgstošā laika periodā bez iemesla vai par nebūtiskiem pārkāpumiem cietsirdīgi un vardarbīgi apgājās pret vēl vienu mazgadīgu personu, nodarot fiziskas un psihiskas ciešanas. Vienā no šīm vardarbīgas izturēšanas reizēm apsūdzētais izdarīja sitienu ar dūri, kā rezultātā cietušajai tika salauzts pirksts, kas traktējams kā vidēja smaguma miesas bojājums.

Reklāma
Reklāma

Vīrietis tiesas sēdē savu vainu izdarītajos noziegumos neatzina. Kurzemes rajona tiesa, atzīstot apsūdzēto par vainīgu visu iepriekš norādīto noziegumu izdarīšanā, kā arī, izvērtējot apsūdzētā attieksmi pret izdarītajiem noziedzīgajiem nodarījumiem, notiesāja vīrieti ar mūža ieslodzījumu un probācijas uzraudzību uz trīs gadiem.

 

No portāla Jauns.lv