Ārpusģimeņu aprūpētāji aicināti uz salidojumu

Arī šogad Labklājības ministrija un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija vasarā aicina uz audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu reģionālo atbalsta grupu tikšanos jeb salidojumu, kas notiks Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionos.

FOTO: Shutterstock.com

Audžuģimenes, adoptētāji, aizbildņi aicināti uz ikgadējo salidojumu.

Salidojumi notiks no jūlija līdz augustam:

  • 7. un 8. jūlijā Vidzemes reģionā –     "Minhauzena Unda”, Saulkrastos;
  • 14. un 15. jūlijā Zemgales reģionā –  „Turbas”, Ikšķiles novadā;
  • 4. un 5. augustā Latgales reģionā –     "Rāznas līcis" un "Ezerkrasti" Rēzeknes novadā;
  • 25. un 26. augustā Kurzemes reģionā – " Lejastiezumi", Kuldīgas novadā.

Pasākumu rīkotāji aicina vēlreiz satikties ģimenēm, kuras iepazinās pagājušajā vasarā, kā arī ar tām, kas atbrauks pirmo reizi. Šādi var būt kopā, iegūt jaunus draugus,  zināšanas un pieredzi, sportot, dejot  un pavadīt divas brīnišķīgas dienas Latvijas skaistākajās vietās.


Pieteikšanās obligāta

Lai nodrošinātu saturīgas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, izmitināšanu, nakšņošanu un ēdināšanu, rīkotājiem ir jāzina precīzs dalībnieku skaits, tāpēc audžuģimeņu, adoptētāju, aizbildņu un viesģimeņu iepriekšēja pieteikšanās uz izraudzīto pasākuma vietu ir obligāta.

Dalība un visu lielisko pasākumu programma  ir bez maksas.  Dalībai salidojumos ģimenes var pieteikties darba dienās no 9.00-17.00 līdz 18. augustam, taču ne vēlāk, kā nedēļu pirms pasākuma.

Reklāma
Reklāma

Piesakoties ir jānorāda dalībnieku vārdi, uzvārdi, bērnu vecums un  ģimenes statuss, ja nepieciešams, ēdināšanas īpatnības (alerģijas u.c.).  Prioritāri nakšņošana telpās būs nodrošināta ģimenēm ar bērniem līdz 3 gadu vecumam un bērniem ar veselības problēmām. 

Kā pieteikties:

Pieteikties pasākumiem var zvanot vai sūtot e-pastu Aigai Romānei - Meierei
telefoniski: kontakttālrunis – 29728401,  elektroniski: e – pasts: aromane@inbox.lv.

Vairāk informācijas, zvanot pa tel. 27794994 Evijai Rācenei;  e-pasts: r.evija@inbox.lv