Lūgums palīdzēt Tatjanai Bičikai cīņā ar ādas vēzi!

Tatjanai ir 56 gadi, viņa ar vīru, meitu un mazmeitiņu dzīvo Siguldā. Jau gadu Tatjana cīnās par naudas līdzekļiem, lai uzveiktu ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu un tā izraisītajām metastāzēm. Tatjanai nepieciešamas ļoti dārgas, bet ļoti iedarbīgas zāles – Pembrolizumab, ko viņai nozīmējis ārstu konsīlijs. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Tatjana atzīst, ka emocionāli jūt ļoti lielu spriedzi - zāles ir, bet līdzekļi to iegādei trūkst.

Šī pusotra gada laikā ar ziedotāju, ģimenes, draugu un paziņu atbalstu Tatjanai izdevies saņemt 18 ārstniecības kursus. Lietojot šīs zāles, praktiski izdevies iznīcināt gandrīz visas metastāzes, tādēļ ļoti svarīgi ārstniecību turpināt, lai tās uzveiktu pavisam. Saskaņā ar ārstu rekomendāciju 2017. gadā vēl nepieciešami 3 zāļu kursi, kuriem Tatjanai nepietiek līdzekļu 15 841.98 eiro apmērā. Par vienu kursu jāmaksā 5280.66 eiro, bet 1760 eiro ir valsts līdzfinansējums. Tatjana jūtas ļoti labi, tikai dzīvo nemitīgos pārdzīvojumos par līdzekļiem katra nākamā zāļu kursa iegādei. Īpaši sāpīgi tagad būtu padoties, ja rezultāti ir tik labi.

 

Tatjana 32 gadus nostrādājusi Siguldas bērnudārzā “Pīlādzītis” par pavāri. Pirms vairāk kā gada viņa bija spiesta aiziet no darba slimības dēļ. Pēdējos mēnešos Tatjana atsākusi strādāt. Ik nedēļu 2 - 3 dienas nedēļā viņa iznēsā reklāmas. "Jūtos labi, strādāju. Man cilvēki palīdz, es nevaru neko nedarīt," saka Tatjana. 

Pērnā gada sākumā ārstu konsīlijs lēma par turpmāko ārstniecību ar medikamentu Pembrolizumab, kas saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām ir atbilstošākā un efektīvākā terapijas izvēle Tatjanas gadījumā.

Tatjana izaudzinājusi dēlu un meitu, abi ir farmaceiti. Pirms vairāk kā 5 gadiem Tatjana, meitas mudināta, nolēma pārbaudīt dzimumzīmes. Pārbaudes uzrādīja  ļaundabīgu ādas audzēju – melanomu. Tatjana ir pārcietusi 5 operācijas, saņēmusi imūnterapiju. Tomēr slimība progresēja. Pērnā gada sākumā ārstu konsīlijs lēma par turpmāko ārstniecību ar medikamentu Pembrolizumab, kas saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām ir atbilstošākā un efektīvākā terapijas izvēle Tatjanas gadījumā.

Reklāma
Reklāma

 

Neskatoties uz smago slimību Tatjana jūtas labi, nodarbojas ar savu iemīļoto cigun vingrošanu, katru dienu dodas vismaz 10 kilometrus garās pastaigās, palīdz mazmeitiņai Martai ar klavierspēles apguvi. Tatjana atzīst, ka emocionāli jūt ļoti lielu spriedzi - zāles ir, bet līdzekļi to iegādei trūkst. Tatjana piebilst, ka viņai ļoti vēl gribās dzīvot. Glābsim Tatjanu!

 

Lai palīdzētu un ziedotu, spied ŠEIT