Jezga Jelgavas bērnudārzā: bērnam iedurts vaigā ar plastmasas nazi

Lauras četrus gadus vecais dēlēns Dāvis jau kopš marta sākuma neapmeklē bērnudārzu, bet gan regulāri dodas pie ārstiem. Izdzirdot par bērnudārzu, mazo Dāvi pārņem šausmas.

 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ar šādu nazīti var iedurt vaigā bz lielas piepūles

Mēneša pirmajā dienā Laura, kā ierasts, devusies uz bērnudārzu pakaļ savam jaunākajam dēlam. Liels bija viņas izbīlis, kad puisēns nācis pretī ar uzpampušu vaigu. No bērna stāstītā izriet, ka vainojams kāds cits audzēknis, kurš viņam it kā vaigā iedūris plastmasas nazi. Notikušo nav redzējusi audzinātāja, tādēļ mātei neko nav varējusi sīkāk paskaidrot, kā vien to, ka bērni darbojušies ar plastalīnu, kura griešanai bijis jāizmanto plastmasas nazītis.

Dakteri Rīgā Dāvi izmeklējuši un konstatējuši, ka puikam vaigā krājas šķidrums. “Diemžēl nāksies sūknēt ārā,” stāsta zēna māte. Viņa vēlējusies notikušo apspriest negaadījumu ar it kā vainīgā bērna vecākiem, taču bērnudārza vadība atteikusies dot vecāku kontaktinformāciju.

Bērnudārza “Lācītis” vadītāja Sandra Nāckalne raidījumam sacīja: “Mēs nekonstatējām, ka otrs bērns to ir izdarījis, jo šis bērns nekad citus bērnus nav aizskāris. Tāda ir mūsu līdzšinējā pieredze. Viņš nedara pāri citiem bērniem – nesit, negrūstās. Mums nav šā bērna destruktīvas rīcības piemēra.”

Reklāma
Reklāma

Tomēr cietušā puikas māte norādīja, ka viņai gan esot cita pieredze. Viņa personīgi bērnudārzā redzējusi, kā šis konkrētais bērns iesit pa seju ar kulaku vienai meitenītei.

Visu videosižetu skaties portālā Skaties.lv