RIMI veikali visā Latvijā kļūst par Dziesmu un deju svētku vēstniecībām

23. janvārī Dziesmu un deju svētku organizatori vēstīja par jaunu noslēgtu sadarbību ar mazumtirdzniecības tīklu Rimi. Lai svētki būtu pieejami un plaši izskanētu ikvienā Latvijas vietā un mājā, Rimi veikali visā valstī būs svētku vēstniecības. Dziesmu un deju svētkiem tuvojoties, katrā Rimi veikalā būs pieejamas svētku programmas, suvenīri, noritēs dažādi iesildīšanās pasākumi, kā arī būs iespēja iegādāties plašu īpašu svētku produktu klāstu.

Gaidot Dziesmu un deju svētkus, Rimi saviem pircējiem piedāvās produktu līniju ar svētku vienojošo moto – Esam kopā no visas sirds!

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Gaidot Dziesmu un deju svētkus, Rimi saviem pircējiem piedāvās produktu līniju ar svētku vienojošo moto – Esam kopā no visas sirds!

“Godinot tautas tradīcijas, cilvēkus un vērtības, Rimi vēlas palīdzēt šos Latvijai tik nozīmīgos svētkus ieskandināt ne vien milzu estrādēs, bet tos aizvest arī pie cilvēkiem katrā Latvijas mājā. Mēs ļoti ceram, ka ar šo Dziesmu un deju svētku vēstniecību palīdzību iedzīvotāji īstenus svētkus
varēs piedzīvot kā Rīgā, tā reģionos,” teic Rimi valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

 

“Dziesmu un deju svētki ir lielākais sabiedrības kopdarbs Latvijā – valsts, pašvaldības, nevalstiskās un privātās organizācijas turpina un ik gadu rada jaunu pienesumu mums visiem tik būtiskai tradīcijai. Sadarbībā ar Rimi, svētki iegūs vēl lielāku spēku - caur plašo veikalu tīklu un īpašo Dziesmu un deju svētku produktu klāstu mēs tos tuvināsim ikvienam. Patiesi esam gandarīti arī par uzņēmuma apņēmību rūpēties arī par dalībniekiem Svētku nedēļas laika,” stāsta Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča.

 

Gaidot Dziesmu un deju svētkus, Rimi saviem pircējiem piedāvās produktu līniju ar svētku vienojošo moto – Esam kopā no visas sirds! Daļa no ietirgotajiem līdzekļiem par īpašajiem Dziesmu un deju svētku produktiem, tiks dāvāta Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai. Ziedojums tiks novirzīts, lai bērni un viņu vecāki, kuri nevar apmeklēt svētkus slimības dēļ, tos varētu maksimāli izjust slimnīcas telpās.

 

Reklāma
Reklāma

Veikalu tīkls parūpēsies arī par svētku dalībniekiem. Svētku laikā dalībnieki un brīvprātīgie tiks nodrošināti ar 400 000 litru ūdens, kas tiks piegādāti uz visām svētku norises vietām –mēģinājumiem un koncertiem. Tāpat Rimi rūpēsies, lai neparedzētu laika apstākļu gadījumā, visiem iesaistītajiem tiktu izsniegti lietusmēteļi, kopumā 45 tūkstoši. Rimi nodrošinās arī pārtikas grozu sarūpēšanu 200 labākajiem kolektīviem, virsdiriģentu un virsvadītāju ēdināšanu u.c.

 

Lai nosvinētu Rimi un Dziesmu un deju svētku sadarbību, tika pasniegta Dziesmusvētku kūka, kuras recepti īpaši svētkiem radījusi Rimi Gardēde Liene Zemīte. Savukārt lai ieskandinātu svētkus slimnīcas iemītniekiem, folkloras kopa “Grodi” gan sadziedājās, gan izveda bērnus rotaļās.

 

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki norisināsies Latvijas valsts simtgades svinību zīmē no 2018. gada 30. jūnija līdz 8. jūlijam. Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, atbalsta lieldraugi Swedbank, Elektrum, Latvijas Mobilais Telefons.