Brīvdienās līs un snigs slapjš sniegs

Šodien daudzviet nedaudz līst vai smidzina, stiprāk līst Vidzemes rietumos. Gaisa temperatūra +2..+6 grādi, Kurzemes rietumos gaiss iesilis līdz +7..+9 grādiem.10.novembris ir Mārtiņdiena, un saskaņā ar tautas ticējumiem silti un slapji Mārtiņi vēsta par aukstumu novembra beigās un norāda uz baltiem Ziemassvētkiem.

FOTO: Shutterstock.com

Nākamnedēļ Latvijā ciklonu aktivitāte mazināsies, paaugstināsies atmosfēras spiediens un gaisa temperatūra nedaudz kritīsies, prognozē "Global Forecast System".

Nedēļas nogalē pūtīs brāzmains vējš, palaikam līs, vietām gaidāmas lietusgāzes un slapjš sniegs, iespējama arī krusa un apledojums uz ceļiem. Gaisa temperatūra būs +2..+7 grādi, svētdienas tumšajās stundās vietām 0..+1 grāds. Atbilstoši pašreizējai prognozei nākamnedēļ dominēs lēni vēji, kas dažkārt ļaus veidoties miglai. Nokrišņu kopumā būs maz, vairākās dienās vietām līs vai snigs.
 

Atbilstoši pašreizējai prognozei nākamnedēļ dominēs lēni vēji, kas dažkārt ļaus veidoties miglai. Nokrišņu kopumā būs maz, vairākās dienās vietām līs vai snigs. Gaisa temperatūra nākamajā nedēļā pārsvarā būs tuvu nulles atzīmei, maksimālā temperatūra siltākajās dienās var sasniegt +8 grādus Kurzemes piekrastē, savukārt aukstākajās naktīs termometra stabiņš dažviet Austrumlatvijā var noslīdēt zem -5 grādiem.

Reklāma
Reklāma