Lai mazais Kristaps varētu turpināt ārstēties, nepieciešama palīdzība

Pateicoties sabiedrības atbalstam, no 3. līdz 7 jūlijam mazajam Kristapam bija iespēja iziet delfīnterapijas kursu. Taču ar to nepietiek. Nepieciešama tālāka ārstēšanās. 

Kristaps delfīnterapijā.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Kristaps delfīnterapijā.


Kristaps ģimenē ir otrais bērns. Viņa diagnoze ir BCT spastiska tetraperēze, simtomātiska epilepsija. Epilepsijas lēkmes Kristapam vairs nav. Šobrīd Kristapiņam ir 5 gadi. Kristaps apmeklē speciālo bērnudārzu "Kastanītis" Talsos. Lai Kristaps tiktu uz kājām, sāktu staigāt, nepieciešams kārtējais rehabilitācijas kurss. Rehabilitācijas kurss paredzēts no 9- 21.oktobrim un izmaksā 4111,56 eur.

Ārpus bērnudārza Kristaps apmeklē ergoterapeitu, reitterapiju, fizioterapiju, masāžas. No 24 aprīļa līdz 9. maijam Kristaps ir izgājis rehabilitācijas kursu Vaivaros, kurš bija valsts atmaksāts.

Kristaps jau vairākkārt ar ziedotāju palīdzību ir izgājis rehabilitācijas kursus Slovākijā Adeli centrā. Pēc rehabilitācijas kursiem ir uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī.

Reklāma
Reklāma

Ja varat palīdzēt ziedojat LV16UNLA0050009241171 vai LV98HABA0551023851620 Inga Lazdāne. Maksājuma mērķis: Kristapa ārstniecībai.