Mamma, lasot ogas, aizsapņojas un aizmirst bērnudārzā atvasi. Policija steidz palīgā

7.jūlijā neilgi pirms pulksten 20.00 Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Pļavniekos, kur kāda pirmsskolas izglītības iestādes audzinātāja ziņoja par māti, kura nav ieradusies pakaļ savam divus gadus vecajam dēlam.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.Ierodoties notikuma vietā, sastapta izsaucēja, kura pastāstīja, ka vienam no audzēkņiem pakaļ nav ieradusies māte. Izglītības iestādes darbiniece nolēmusi zvanīt mātei, taču vairākkārtīgi zvanot uz norādīto tālruņa numuru, sākumā neviens uz to nav atbildējis, bet vēlāk pacēlis sievietes vecākais dēls. Pusaudzis paskaidroja, ka māte devusies uz mežu, lai lasītu mellenes, taču līdz šim nav atgriezusies.


Neilgi pēc sarunas audzēknim pakaļ atnākusi viņa 14 gadus vecā māsa, taču sieviete nolēmusi pusaudzei bērnu neatdot un drošības apsvērumu dēļ ziņot policijai. Meitene skaidroja, ka kopā ar mammu torīt brālīti atvedusi uz bērnudārzu, vēlāk māte devusies pakaļ mellenēm, taču mājās aizmirsusi mobilo tālruni.


Policisti kopā ar bērniem devās uz viņu dzīvesvietu. Apskatot mājvietu, konstatēts, ka viņi uzturas labos apstākļos. Par jaunāko bērnu līdz mātes atgriešanās brīdim rūpes uzņēmās vecākais brālis.

Reklāma
Reklāma


Aptuveni stundu vēlāk sieviete sazvanīja dežūrdaļas darbiniekus un paskaidroja, ka bija zaudējusi laika izjūtu mežā, bet nu jau atgriezusies mājās pie bērniem.


Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.