Uz trešdienas bezmaksas nodarbību "Princeses pošas uz balli" vēl iespējams pieteikties!

Jau ziņojām, ka gada nogalē Bērnu universitāti papildinām ar jaunu nodarbību ciklu – Princešu studijām, kurās mazās dāmas aicinātas bez maksas apmeklēt radošas un izglītojošas nodarbības. Tagad ar nepacietību gaidām otro Princešu studiju nodarbību - „Pucējamies ballītei un darinām rotaslietas”, kura notiks 11. decembrī plkst. 16.00.

Mazajām princesēm svētkos jāizskatās lieliski!

FOTO: Anita Austvika, http://www.rareflowerphotography.com/

Mazajām princesēm svētkos jāizskatās lieliski!

Šobrīd Bērnu universitātē reizi nedēļā – pēcpusdienā pēc skolas – notiek Eksperimentu darbnīcas bērniem, un decembra sākumā atklājām jaunu mācību programmu – Princešu studijas. Tas ir nodarbību cikls, kurā galvenais akcents likts uz visdažādāko rokdarbu apguvi un fantāzijas attīstīšanu, mācoties pašrocīgi darināt rotaslietas, apģērbu, telpu dekorus, dāvanu iesaiņojumus un dažādas mājsaimniecības lietas. Princešu studijās paredzēts apgūt arī pieklājības normas un etiķeti. Arī Princešu studijas, tāpat kā Eksperimentu darbnīcas bērniem, apmeklējamas bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots.

Pirmajā Princešu studiju nodarbībā, 4.decembrī, gatavojām neredzētus Ziemassvētku rotājumus - skaistas knaģu balerīnas un burvīgus stieplīšu bumbuļus.

Tagad ar nepacietību gaidām otro nodarbību - "Pucējamies ballītei un darinām rotaslietas" - 11.decembrī plkst. 16:00! Nodarbībā mācīsimies gatavot rotaslietas no mājās pieejamiem izejmateriāliem - redzēsim, kā nolietotus sadzīves priekšmetus atdzīvināt jaunos aksesuāros! Gatavosim princešu matu lentas, sprādzītes un rotaslietas!  (PIETEIKITES)

Nodarbības ilgums: 1,5 stundas

 

Tiekamies arī Ziemassvētku mākslinieciskajās darbnīcās!

Bērnu universitāte ārpus savām telpām un plašam apmeklētāju lokam būs atvērta arī šajā ziemā – Ziemassvētku mākslinieciskajās darbnīcās universālveikala „Stockmann” bērnu nodaļā 7. decembrī plkst. 11.00! Mākslinieciskajās darbnīcās ikviens mazais interesents varēs apgūt un pagatavot krāšņus Ziemassvētku telpu dekorus no papīra un dabas materiāliem un dāvanas ģimenei, piemēram, stikla sniega bumbas, kurās virpuļo mazas sniegpārsliņas.  

 

 

Bērnu universitāte, princešu studijasBērnu universitāte ir ģimeņu organizācijas Mammamuntetiem.lv un nodibinājuma “Fonds Mammām un Tētiem” radīts interešu izglītības centrs, lai sākumskolas vecuma bērnus ieinteresētu par šobrīd un nākotnē aktuālākajām darba tirgus profesijām, piemēram, par dabas zinātnēm, eksaktajās zinātnēm, inženierzinātnēm, ražošanu. Bērnu universitātē mācības notiek bez maksas. 

 

Reklāma
Reklāma

 

 

 

Nodarbības notiek mājīgajās Gudro Sievu skolas telpās

Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Cienāsim ar Dallmayr kafiju un Maiznīcas FLORA cepumiem

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Par grīdu tīrību rūpējas iRobot.

Ko vēl Tu varētu paveikt, kamēr māju tīra iRobots? Piemēram, mācīties Gudro Sievu skolā!