Piedzērusies māte ar stikla lausku savaino savu 13 gadus veco bērnu

Vakar Rīgas pašvaldības policisti bija spiesti aizturēt kādu piedzērušos māti, kura agresijas lēkmē ar stikla lausku bija savainojusi savu 13 gadus veco bērnu.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

 

Kā portāls mammamuntetiem.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP), vakar ap plkst.20.45 kādā dzīvoklī Rīgā, Palmu ielā izcēlies ģimenes konflikts, kura laikā māte, kura atradās reibuma stāvoklī, kļuva agresīva. Konfliktā cieta 13 gads vecs bērns, kurš ar grieztu brūci nogādāts slimnīcā.

 

Māte aizturēta un nogādāta policijas dežūrdaļā

Reklāma
Reklāma

 

Arī sestdien no bezatbildīgem vecākiem cietuši vairāki bērni. Tā piemēram, kādā dzīvoklī Jersikas ielā RPP darbinieki konstatēja, ka 11 gadu vecs bērns dzīvesvietā atrodas antisanitāros apstākļos. Māte reibuma stāvoklī nebija spējīga aprūpēt bērnu. Arī šis nepilngadīgais tika hospitalizēts.

 

Vēl sestdien RPP darbinieki, pārbaudot informāciju par bērniem nelabvēlīgiem sadzīves apstākļiem, konstatēja, ka kādā dzīvoklī Tēraudlietuves ielā abi vecāki atrodas stiprā reibuma stāvoklī un nav spējīgi parūpēties par bērniem - 8 un 1 gada veciem. Bērni no ģimenes izņemti un nogādāti aprūpes iestādēs.