Aizkustinoši: Tēvs pirms nāves izved meitas pie altāra, jo zina – viņu kāzu dienā pats būs jau miris

 
Kāds 62 gadus vecs kungs – Freds Evans – ir slims ar vēzi, un ārsti prognozē drīzu viņa nāvi. Tāpēc mirstošais vīrietis nolēma sarīkot savdabīgu ceremoniju – izvest meitas pie altāra, jo zina, ka viņu kāzu dienā būs jau Viņsaulē. 

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Neārstējami slimais tēvs sarīkoja simbolisku ceremoniju, aizvedot līdz altārim savas neprecētās meitas, jo zina - kad meitas precēsies, viņš jau būs miris. Ekrānšāviņa foto.

 

 

Keitas un Greisijas tēvs ceremoniju sarīkoja, lai dotu savām meitām svētību viņu turpmākajā dzīvē un laulībā. Tiesa, neviena no meitām tuvākajā nākotnē kāzas nav ieplānojušas.

 

Evansa kungam un viņa sievai Karlai ir četri bērni – trīs meitas un dēls. Divas no meitām vēl nav precējušās, un tēva sapnis bija izvest meitas pie altāra.

 

Taču, saprotot, ka dzīve veselības problēmu dēļ var pārtrūkt kuru katru brīdi, Freds kopā ar sievu un vecāko meitu jaunākajām māsām sarūpēja pārsteigumu – šo īpašo ceremoniju. 

Reklāma
Reklāma

 

Katru meitu tēvs pa baznīcas eju veda, skanot atšķirīgām dziesmām. Keita un Greisija bija aizkustinātas līdz asarām. 

 

Ceremonija izvērtās ļoti aizkustinoša - asaras slaucīja ne vien meitas, bet arī viesi un, protams, Freda sieva Karla (sižetā māte ir zilā kleitā).