Nodarbības kolektīva saliedēšanai!

Kolektīva ballītes ir zelta vērtē, īpaši, ja šī kopīgā pasēdēšana ir apvienota ar kādu radošu vai nepiedzīvotu aktivitāti. Šādi veidojas jūsu kolektīva kopīgā atmiņa, un jūs ieraugāt viens otru „citā gaismā”. Gudro Sievu skola piedāvā nodarbības gan darba kolēģiem, gan draugu kompānijām.

Kolektīva ballītes ir zelta vērtē!

FOTO: Mārtiņš Garais, http://garais.lv/

Kolektīva ballītes ir zelta vērtē!

Piedāvājumā radošās darbnīcas, fotosesijas, stila un grima kursi, iedvesmojošas nodarbības. Organizējam arī specpasūtījumus - Tu piedāvā savu nodarbības tēmu, mēs sameklēsim pasniedzēju un sastādīsim nodarbības plānu. Nodarbības varam organizēt gan mūsu mājīgajās telpās Rīgā, Brīvības ielā 40 (pagalmā), gan Tev vēlamajās telpās.

 

Eko ziepju gatavošana - uzzini, kādas ir eko ziepju labās īpašības. Nodarbības laikā pagatavosi vairākus ziepju gabalus ar dažādām smaržām, skrubjiem un kaltētajiem augiem. Nodarbību vada eko ziepju un sveču meistare Kristīne Tīlika.

Nodarbības ilgums - 3 stundas

Minimālais cilvēku skaits - 6

Cena - Ls 14 no cilvēka

 

Eko sveču gatavošana - uzzini, kādas sojas vaska, bišu vaska un parafīna sveču atšķirības. Iemācies knifiņus, kas palīdzēs sveces liet arī mājās visdažādākajās formās, krāsās un ar visdažādākajām smaržām. Nodarbībā pagatavosi vairāku veidu svecītes. Nodarbību vada eko ziepju un sveču meistare Kristīne Tīlika.

Nodarbības ilgums - 3 stundas

Minimālais cilvēku skaits - 6

Cena - Ls 14 no cilvēka

 

 

 

Stila seminārs - modīgs vakars kopā ar stilisti Eviju Briedi. Uzzini šīs sezonas aktuālās modes tendences un saņem ieteikumus sava stila izkopšanai. Nodarbībā noteiksi, kāds ir Tavs auguma tips un kā izcelt sevī visskaistāko. Nodarbībā apskatāmās tēmas varam pielāgot grupas vēlmēm!

Nodarbības ilgums - 3 stundas

Minimālais cilvēku skaits - 6

Cena - Ls 10 no cilvēka

 

Ekskluzīvo rotu gatavošana - iemācies pilno rotu gatavošanas procesu, sākot no pērļu gatavošanas un beidzot ar kvalitatīvu rotu apstrādi. Rotu pērles gatavosim no polimērmāla ar dažādiem krāsainiem rakstiem. Pagatavotās pērles karsēsim un apstrādāsim, lai var vērt skaistās krellēs, rokassprādzēs un auskaros. Nodarbību vada rotu māksliniece Maija Sējāne-Īle. 

Nodarbības ilgums - 3 stundas

Minimālais cilvēku skaits - 8

Cena - Ls 12 no cilvēka

 

 

Kolektīva saliedēšana - ar dažādām etīdēm, improvizācijām un kopīgiem uzdevumiem, tiks veikta kolektīva saliedēšana. Par atraktīvu un pamācošu nodarbību parūpēsies režisore Laura Čaupale.

Nodarbības ilgums - 3 stundas

Cilvēku skaits - maksimums 15

Cena - Ls 70 (neatkarīgi no cilvēku skaita)

Reklāma
Reklāma

 

Grima kursi (tikai sievietēm) - piedāvājam padziļinātus grima kursus (6 nodarbības). Katru nedēļu viena nodarbība – varam vienoties par to, kurā nedēļas dienā tā notiek. Nodarbības vada grima māksliniece un stiliste Baiba Grīna. Grima kursu cenā iekļauta arī mācībām nepieciešamā kosmētika.

Vienas nodarbības ilgums - 2 stundas.

Minimālais cilvēku skaits – 8

Cena - Ls 60 no cilvēka

 

 

Grims+fotosesija - varam vienoties par Jums ērtāko datumu un laiku. Cenā iekļauta kā fotosesija, tā grims. Fotosesijas ilgums vienam cilvēkam apmēram 30 minūtes.

Cilvēku skaits – 8 līdz 10

Cena – Ls 20 no cilvēka

 

Bilžu galerija no iedvesmojošajiem kursiem sievietēm!

{{ gallery }}

 

Iedvesmojošie kursi sievietēm - nodarbības paredzētas ikvienai sievietei, kas vēlas sajust savu sievišķību, iemācīties sakārtot savas domas un sajūtas, kā arī grib kļūt laimīgāka. Personīgās attīstības trenere Sarmīte Šimte Tev palīdzēs atbildēt uz neatbildētajiem jautājumiem, apzināties savu sievišķību un skaistumu, kā arī iedvesmos pozitīvākai dzīvei. Nodarbībās mācīsimies saprast sevi, savu attieksmi pret mīlestību un apkārtējiem cilvēkiem, noteikt mērķus un padarīt savu ikdienu laimīgāku. 

Izmantojot meditācijas un praktiskus uzdevumus, ielūkosimies pašas sevī.

Nodarbību tēmas:

Kā iemīlēt pašai sevi? (2 nodarbību kurss)

Attiecību māksla (2 nodarbību kurss)

Mērķu apzināšanās un realizēšana (2 nodarbību kurss)

Vienas nodarbības ilgums - 2,5 stundas

Minimālais cilvēku skaits - 8

Cena - Ls 20 no cilvēka par divu nodarbību kursu

 

Par papildus samaksu Ls 20/stundā pieaicināsim uz nodarbību fotogrāfu!

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: baiba@mammam.lv, 22472799

 

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Nodarbībās cienāsim ar Dallmayr kafiju un cepumiem