"Victoria’s Secret" skaistākās modeles atklāj savus lieliskā izskata noslēpumus

Pasaulē gaidītākā modes skate ir apakšveļas zīmola Victoria’s Secret grandiozais šovs. Victoria’s Secret skaistākās modeles jeb eņģeļi atklāj sava lieliskā izskata noslēpumus.
Victoria’s Secret skaistākās modeles atklāj savus lieliskā izskata noslēpumus

FOTO: Shutterstock.com

Sejas atsvaidzināšanai - ledus gabaliņi katru rītu

Lai no rītiem seja neizskatītos uztūkusi, modele Behati Prinslū to notīrot ar ledus gabaliņiem. Tas esot triks ne tikai plakstiņu pietūkuma mazināšanai, bet arī svaigam izskatam: „Ledus kubiņi pamodina un ādai liek justies lieliski! Tā kā esmu uzaugusi Āfrikā, mamma iemācīja katru dienu lietot saules aizsargkrēmu. Tas nav noslēpums, bet iemesls, kāpēc efekts tagad ir redzams.”
 

Pietūkušiem plakstiņiem - grieķu jogurta un medus maska

Arī modele Lilija Aldridža rītos cīnās ar sejas pietūkumu: „Lietoju paštaisītu ķermeņa skrubi no kafijas un kokosriekstu eļļas. Bet sejas ādas mīkstināšanai un plakstiņu pufīguma mazināšanai izmantoju paštaisītu sejas masku no grieķu jogurta un medus.”
 

Matu apjomam - nevajag pārcensties ar kondicionētāju

Modele Romija Strijda uzskata, ka pārcentīga matu kondicioniera lietošana matus padara smagus: „Lietoju apjomu piešķirošu šampūnu, bet kondicionieri tikai matu galos! Pēc tam matus izžāvēju, salieku copē un pēc stundas izlaižu.” Un tā ir recepte arī viegli viļņotiem matiem.


Pret pumpām - katru dienu ir jāmazgā mati

Lai gan speciālisti iesaka matus nemazgāt katru dienu, Sāra Sampaijo tic, ka bieža matu mazgāšana ir iemesls viņas perfektajai sejas ādai. Tas pasargā no tā, ka ar dažādiem līdzekļiem ieveidotie mati nepieskarsies sejai un spilvenam un nerosinās pumpu un izsitumu rašanos.

Reklāma
Reklāma

„Strādāju gandrīz katru dienu, un, mājās atgriežoties, mati ir ar dažādiem produktiem pilni. Pirms došanās gulēt vienmēr ieeju dušā, lai šie netīrumi nenokļūtu uz ādas un neizraisītu izsitumus.” Bet, ja ir slinkums katru dienu mazgāties, modele iesaka izmantot sauso šampūnu un matus savākt, lai tie miega laikā nepieskartos sejai.


Triks ar fēnu noder skropstu atliekšanai

Ilgnoturīgi skaistām skropstām Teilore Hila, gluži kā matu lokšķēres, iesaka skropstu atliecēju sasildīt ar fēna silto gaisu: „Esmu redzējusi, ka meikapa mākslinieki skropstu atliecēju sakarsē ar fēnu. Pirms lietošanas atliecēja karstumu notestē uz rokas un atliec skropstas. Tādējādi tās ilgāku laiku nezaudēs formu.”
 


Skaistām uzacīm - matu laka, nevis želeja

Tā vietā, lai lietotu speciāli uzacīm paredzētu želeju, Elza Hoska dabiskam uzacu izskatam iesaka izmantot matu laku, ko uzpūš uz uzacu ķemmītes: „Dodu priekšroku matu lakai, jo tā nav redzama un tik ļoti matiņus nesalipina kā želeja. Un izskatās daudz dabiskāk.”
 

Sejas mitrinātājs - kapsula ar E vitamīnu

Sejas ādas mitrināšanai Jasmīna Tūkesa izmanto E vitamīnu. Tā vietā, lai lietotu iekšēji, viņa kapsulas saturu uzklāj uz sejas: „E vitamīns mitrina ādu. Es tabletes atveru un uz ādas uzklāju tad, kad ir radusies sausas ādas sajūta.”