Rudens krāsu spēles ar Dr. Hauschka!

Dr.Hauschka rudens/ziemas dekoratīvās kosmētikas kolekcijas “Natural Spirit” krāsu palete sniegs siltus, dabīgus akcentus rudens un ziemas sezonā. Mirdzošs, tumši zaļš, piesātināti brūns un smalki sārtais izstaro spēku un mieru, radot individuālu izskatu, kas pilns ar grāciju, mieru un dabisku eleganci. “Izstrādājot dekoratīvās kosmētikas kolekciju “Natural Spirit”, mēs iedvesmojāmies no dabas ainavām un dziļi savienojoties ar dabu. Tāpēc zaļās krāsas izvēle bija acīmredzama un visaptveroša,” stāsta zīmola vadītāja Vācijā Jana Hofmane (Jana Hofmann).

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jaunā Dr. Hauschka dekoratīvās kosmētikas kolekcija “Natural Spirit”

Silti brūnais un viegli mirdzošais bēšais tonis Acu ēnu paletē Duo 01 piešķir acīm dziļumu un izteiksmīgumu. Skropstu tuša apjomam 05 piešķir acīm izteiksmīgu akcentu intensīvā sūnu zaļā krāsā. Acu zīmulis 08 saskan ar skropstu tušas toni, kas īpaši uzsvērs un izcels acu individuālo skaistumu. Vaigu sārtums Duo 04 aprikožu un rožu tonī modelēs sejas kontūras un radīs mirdzošu akcentu. Un beidzot, bet ne mazāk svarīgi, Lūpu krāsa 20 atsedz dabisko, līksmo skatienu dzīvīgā dabiskā tonī ar maigu spīdumu.

"Dr.Hauschka "Natural Spirit" tumši zaļie, piesātināti brūnie un smalki sārtie toņi lieliski piestāv rudens krāsu spēlēm. Tie savstarpēji mijiedarbojas dabā, modē un dekoratīvajā kosmētikā. Tas atspoguļojas arī īpašajā Dr.Hauschka fotosesijā dziedātājām Dvīnēm - Anastasijai un Katrīnai, kas notika vasaras noslēgumā pludmalē. Dr.Hauschka grima māksliniece Jūlija Gūtmane izmantoja Dr.Hauschka rudens/ziemas dekoratīvās kosmētikas kolekcijas "Natural Spirit" produktus, lai izveidotu grimu dziedātājām Dvīnēm," stāsta Dr.Hauschka zīmola vadītāja Latvijā Silva Bērziņa.

Dekoratīvās kosmētikas kolekcija ierobežotā daudzumā “Natural S Spirit” ir pieejama noteiktu laiku ierobežotā daudzumā, lai papildinātu Dr.Hauschka bāzes dekoratīvās kosmētikas sortimentu.


TEKSTS: MARIKA MAKAROVA
FOTO: LIENE PĒTERSONE
MODELES: DVINES OFFICIEAL
GRIMS: JŪLIJA GŪTMANE
MATI: ASTRĪDA KOZLOVSKA
STILS: KRISTĪNE PLOTA