Vērsis - beidzot nonāksi uz dzīves galvenās skatuves

Ja pagājušajā gadā tu vairāk mīņājies uz vietas, tad nākamajā būs gluži pretēji - brauksi bez bremzēm. Tas ir labi, tomēr atceries - ne vienmēr jāsteidzas, reizēm pagaidīt, kamēr nosēžas putekļi, ir vispareizākais lēmums. Tu taču nevēlies neko palaist garām?

FOTO: Shutterstock.com

Daudzi Vērši 2021. gadā beidzot nonāks uz dzīves galvenās skatuves: tavas personiskās īpašības uzmirdzēs, un tu kļūsi par atzītu un pieprasītu speciālistu. Vai pat vēl grandiozāk - par viedokļu līderi un idejisko iedvesmotāju savā darbavietā un publiskajā telpā. Varbūt pienācis laiks apsvērt savu karjeru politikā?

Šogad zvaigznes iesaka beidzot noņemt rozā brilles un nolaisties uz zemes. Koncentrējies uz materiālajām lietām, priekšplānā izvirzot karjeru un naudu. Ja pievērsīsi šiem abiem aspektiem pietiekami daudz uzmanības, iecerētie projekti būs veiksmīgi un viss atmaksāsies.

2021. gada horoskops Vēršu sievietēm

Tev veiksies: iecerētie plāni izdosies labāk, un arī ietaupījumu apjoms strauji pieaugs. Turklāt šoreiz ne tikai algas dēļ — tu pati izveidosi jaunus ienākumu avotus. Turklāt ļoti veiksmīgi.

Pārmaiņas skars arī ārieni: 2021. gadā tu tieksies pēc eksperimentiem. Gribēsi jaunu frizūru, mainīt ģērbšanās stilu un pat apsvērsi domu par plastisko operāciju. Vaino Mēness īpašo novietojumu, tas ļoti ietekmē pašnovērtējumu. Bet gada beigās Mēness ietekme būs vājāka un tu atkal sadraudzēsies ar savu ķermeni.

Reklāma
Reklāma

2021. gada horoskops Vēršu vīriešiem

Daudziem Vēršu vīriešiem šogad būs dedzīga vēlme realizēt sevi un sākt kaut ko jaunu: mācīties jaunu svešvalodu, nopirkt jahtu vai iekarot vulkānu. Uz priekšu!

Gada sākumā labāk neņemt kredītus un neaizņemties lielas naudas summas: tuvojoties pavasarim, var rasties grūtības ar naudu. Un, lai gan uz vasaru situācija uzlabosies, tomēr drošības spilvena izveidošana būs daudz prātīgāka ideja nekā katru reizi pārdzīvot, kā atdot parādu.