Rīgas Veselības centra Bolderājas filiāles Terapijas un ķirurģijas dienas stacionārs – ērti un pieejami

Ārstu nozīmētu medikamentu injekcijas, nelielu brūču pārsiešana, nelielas ķirurģiskas operācijas ir pakalpojumi, kas laiku pa laikam nepieciešami gandrīz katram.

FOTO: Publicitātes foto

Ja nav pieejams pašiem savs ģimenes mediķis, tad šādus pakalpojumus saņemt var Rīgas veselības centra Terapijas un ķirurģijas stacionārā Bolderājas filiālē.
Mazākas rindas, ātrāk pieejama palīdzība un ērta uzturēšanās ir tās priekšrocības, ko dienas stacionārā pacienti no 18 gadu vecuma ar ārsta nosūtījumu var saņemt Rīgas veselības centra Terapijas un ķirurģijas stacionārā Bolderājas filiālē.
 

Stacionāra vadītāja Evija Bērziņa-Andračņikova iepazīstina ar pakalpojumu klāstu: “Dienas stacionārs – tā ir lieliska iespēja pacientiem saņemt viņiem nepieciešamos pakalpojumus, negaidot garās rindās. Ne visām medicīniskām manipulācijām ir nepieciešama atrašanās stacionarā, un šajā gadījumā iesakām izmantot dienas stacionāru. Mēs piedāvājam pacientiem veikt infūzu terapiju – gan vienreizēju, gan kursa veidā, kā arī visa veida injekcijas. Vēl mūsu stacionārā pieejamas algologu jeb sāpju ārstu konsultācijas, un pēc nepieciešamības uzreiz varam veikt sāpju punktu blokādes, lai atvieglotu pacienta stāvokli un uzlabotu viņa dzīves kvalitāti. Ja pacientiem nepieciešamas nelielas ķirurģiskas operācijas, mūsu speciālisti ir gatavi palīdzēt. Šobrīd visi dienas stacionāra pakalpojumi ir par maksu. Visas manipulācijas tiek veiktas pacientiem drošā un komfortablā vidē. Laipni lūgti, mēs par jums parūpēsimies!"Kādi vēl pakalpojumi pieejami dienas stacionārā: 

  • Visa veida injekcijas pacientiem ar ārsta-terapeita nosūtījumu, piemēram, medikamentozās sistēmas, muskulārās vai venozās injekcijas;
  • Mazinvazīvas ķirurģiskas manipulācijas, labdabīgu ādas veidojumu ekscīzija jeb izoperēšana, zemādas veidojumu ekscīzija, naga ablācija jeb naga noņemšana, ādas un zemādas šuvju uzlikšana pēc traumām;
  • Brūču slēgšana un šuvju uzlikšana nekrozes jeb nekrektomijas gadījumos, kad jāizņem atmirušie audi un tie jāslēdz. Šāda problēma nereti ir diabēta slimniekiem;
  • Pēcoperācijas šuvju izņemšana, svešķermeņu – stikla, šķembu izņemšana no brūcēm;
  • Medikamentu ievadīšana dobumu skalošanai, ja ir abscesi;
  • Drenas maiņa pēc operācijām;
  • Limfmezglu biopsijas un iegūtā materiāla nosūtīšana uz laboratoriju tālākai izpētei;
  • Furunkulu, augoņu tīrīšana un apstrāde.

 

SIA "Rīgas veselības centrs" ir Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrība, kas apvieno sešas filiāles Bolderājā, Iļģuciemā, Imantā, Ķengaragā, Torņakalnā un Ziepniekkalnā, sniedzot gan lieliem, gan maziem rīdziniekiem kvalitatīvus diagnostiskos, ārstnieciskos, rehabilitācijas un veselības aprūpes profilakses pakalpojumus valsts noteiktā finansējuma ietvaros un arī par maksu. Daudzi valsts finansētie pakalpojumi (t.sk., pieprasītu speciālistu konsultācijas) centrā ir pieejami bez ilgas gaidīšanas rindā. Centrā ir plašs, tieši bērniem domātu rehabilitācijas pakalpojumu klāsts, un tas sadarbojas ar visām lielākajām veselības apdrošināšanas kompānijām.