Ar ausu sāpēm nav jāsadzīvo. Homeopātes ieteikumi, kā ārstēt slimo austiņu

Regulāras ausu sāpes bērniem pēc gada vecuma ir viena no biežākajām sūdzībām, kad vecāki meklē ārsta homeopāta palīdzību.

FOTO: Shutterstock.com

„Ir izmēģinātas visas iespējamās zāles, dzerti neskaitāmi antibiotiku kursi, taču bērns turpina slimot. Homeopātija ārstē saudzīgi, ar dabiskiem preparātiem stimulējot organisma paša spējas atveseļoties. Jo laicīgāk to uzsāk, jo labāki ir ārstēšanas rezultāti,” stāsta ārste homeopāte Anna Kaļķe. 


Slimo ļoti daudzi
Ausu sāpes ir ļoti mokošas un grūti paciešamas, īpaši maziem bērniem. Statistika liecina, ka līdz trīs gadu vecumam trīs ceturtdaļas bērnu vismaz vienu reizi izslimo akūtu vidusauss iekaisumu, bet vairāk nekā trešdaļai bērnu šī infekcija mēdz atkārtoties. Savukārt līdz septiņu gadu vecumam akūts vidusauss iekaisums piemeklē pat 90% bērnu. „Līdz divu gadu vecumam mans bērns bija saņēmis sešus masīvus antibiotiku kursus, trīs gadu vecumā bērnam izņēma aizdeguna mandeles, taču vidusauss iekaisumi, vienalga, turpinājās,” savā pieredzē dalās kāda mamma. 

Diemžēl šādi stāsti ir ārstu homeopātu ikdiena. „Ja bērns daudz slimo, vecāki līdz apnikumam dzird ārstu ieteikumus stiprināt bērna imunitāti, bet kā to darīt? Ģimenes ārsti, labu gribot, bieži iesaka kādu parastā aptiekā nopērkamu dabas preparātu imunitātes celšanai, piemēram, zināmo ehināceju, kas noteikti nekaitēs, bet diemžēl gaidītā imunitātes uzlabošanās izpaliks,” stāsta A.Kaļķe.

Homeopāts ir ārsts, kas veic ļoti niansētu bērna kopējā veselības stāvokļa izvērtējumu un piemeklē individuālus preparātus, kas šo imunitāti tiešām nostiprina. Tā rezultā organisms sakārtojas un mokošie slimības simtomi izzūd, skaidro A.Kaļķe.


Katram bērnam savs preparāts
Visi zina, ka stipra imunitāte ir laba, jo palīdz neslimot. Medicīniski runājot, tā ir organisma sistēmu dinamisks līdzsvara stāvoklis, kas spēj stāvēt pretī ārējiem kairinājumiem. Šo līdzsvaru ietekmē pilnīgi viss – vai un kā bērns ēd, kāds ir viņa dienas režīms, miegs, ķermeņa uzbūve un daudzi citi faktori, ko homeopāts rūpīgi izvērtē. Līdz ar to katram bērnam tiek nozīmēts savs preparāts imunitātes stiprināšanai – tos var iegādāties Homeopātiskajā aptiekā. Bērniem, kas slikti reaģē uz mitru, vēsu laiku, laika maiņām, piemērots būs preparāts Dulcamara vai Thuja. Smalkiem, sīkiem, kautrīgiem bērniem ar palielinātiem limfmezgliem tas būs ir Silicea, bet apaļīgiem, ar „pūkainiem” vaigiem un daudziem sīkiem limfmezgliem noderēs Calcium carbonicum, utt. 


Homeopātu pacienti reti saaukstējas
Gan ārsti homeopāti, gan viņu pacienti ir pārliecinājušies, ka cilvēki, kas ārstējas ar homeopātiju, ļoti reti slimo ar saaukstēšanās slimībām. Bērnudārzā plosās viens vīruss pēc otra, bet bērns neslimo. „ Tā nav nekāda mistika vai brīnumlīdzekis. Homeopātiskie preparāti līdzsvaro un noregulē organisma iekšējo vidi, palīdz to uzturēt stabilā stāvoklī, kas neļauj attīstīties slimībām. Ja mandeles, aizdegune ir kārtībā, nav hronisku iesnu, infekcijai nav, kur „uzķerties” un attīstīties - tad kāpēc lai bērns slimotu? Protams, viņš var pakrekstēt vai pašņaukāties, jo katrs bērns kolektīvā atnāk ar savu mikrofloru, ar ko bērni neizbēgami apmainās. Taču infekcija vai vīruss neattīstās smagā formā un viegli pāriet,” stāsta A.Kaļķe.
 


Dabiskā rūdīšanās – ūdens un saule
Līdztekus homeopāta vīzītēm ikvienam bērnam ļoti ieteicama ir norūdīšanās. To jādara laikā, kad bērns ir pilnīgi vesels, vislabāk vasarā. Bērniem tik ierastā spēja stundām plunčāties pa ledainu ūdeni, cepināties saulē un atkal skriet atvēsināties, izrādās, no medicīniskā viedokļa ir ļoti efektīvs veids, kā stimulēt endokrīno sistēmu un uzlabot veselību. Jau slavenais vācu ārsts fizioterapeits Kneips 19.gs beigās atklāja, ka auksta ūdens kontrastprocedūras lieliski stimulē virsnieres, kā rezultātā organismā pastiprināti izdalās pretiekaisuma hormoni un vairojas pretestība slimībām. Šādas procedūras ieteicamas ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem pēc 30-35 gadu vecuma, kad virsnieru darbība sāk palēlināties. Protams, nav sevi jāspīdzina – kontrastdušu intensitāte jākāpina pamazām, sākot ar siltāku un pamazām pārejot uz aukstāku ūdeni. 
 

 

Reklāma
Reklāma