Klīnika, kur vienmēr ir jaunumi!

Vēl pirms gada lasījām par vēnu centru, kurš paplašinājās, pārtapa par Dr. Mauriņa Vēnu klīniku, un nu līdzās darbojas arī Lāzermedicīnas klīnika, kur ar vismūsdienīgākajām tehnoloģijām ārstē dermatoloģiskas problēmas un veic estētiskas procedūras, risina proktoloģiskas problēmas un ārstē sāpes. Un ikreiz, dodoties uz šo klīniku, pacienti zina – atkal gaidāmi kādi jauninājumi. 

Novembrī un decembrī šiem pacientiem ir iespēja saņemt pirmreizēju vēnu sonogrāfisko izmeklēšanu, kurā iekļauta ārsta konsultācija, ar 20% atlaidi.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Novembrī un decembrī šiem pacientiem ir iespēja saņemt pirmreizēju vēnu sonogrāfisko izmeklēšanu, kurā iekļauta ārsta konsultācija, ar 20% atlaidi.

„Šogad būsim veikuši mūsu pacientiem ap 3000 vēnu lāzeroperāciju un hemoroīdu ārstēšanu – ap 300 pacientiem,” stāsta Uldis Mauriņš, ķirurgs flebologs, klīnikas vadītājs. „Vēnu ārstēšanas ziņā mēs nepārprotami esam līderi Baltijas valstīs, bet lāzeroperāciju jomā esam līderi Eiropas mērogā; arī pasaulē kopumā maz ir klīniku, kur vienuviet tik daudz veic vēnu lāzeroperācijas.”


 

Ārsti, jo īpaši ķirurgi, intervijās bieži norāda, ka iespēja daudz strādāt, noslīpēt savu tehniku un uzkrāt pieredzi ir ļoti būtiska. Ko pieredze dod jūsu klīnikas ārstiem?
Tā mums devusi iespēju pilnīgi izmanīt vēnu ārstēšanu, salīdzinot ar to, kāda tika praktizēta vēl pirms gadiem desmit. Būtiskas izmaiņas pie mums ir notikušas ārkārtīgi strauji, mēs ļoti rūpīgi sekojam līdzi tehnoloģiju attīstībai un, ja rodas iespaids, ka novitāte būs interesanta un ļaus mums piedāvāt pacientiem vēl kvalitatīvāku ārstēšanu, tad to ieviešam. Tas, kā attīstīsimies tālāk, atkarīgs no daudziem faktoriem. Pasaules medicīnas attīstība ir tik strauja un dinamiska, ka nevaram prognozēt, kas būs pēc gadiem desmit, un domāju, ka šo procesu neapturēs ne ģeopolitiskie faktori, ne mūsu pašu valsts medicīnas iekšējās problēmas. Mēs esam pastāvīgi iesaistīti starptautiskās medicīnas aktivitātēs un tas palīdz neslīgt depresijā par to, kas notiek Latvijā. Iekļaujoties starptautiskās aktivitātēs, mums ir iespēja arī pacientiem nodrošināt inovatīvu, ļoti kvalitatīvu ārstēšanu par samērīgām cenām un iespēju tās vēl samazināt. 


Kādi starptautiski pasākumi tuvākajā laikā paredzēti jūsu klīnikā?
Decembrī notiks meistarklases, kurām pieteikušies ap 100 ārstiem no visas pasaules, no ASV līdz Japānai. Viņi atbrauks šurp no 17 pasaules valstīm, lai mācītos, kā ārstēt vēnu patoloģijas, izmantojot mūsu klīnikā izveidoto metodiku, kas balstīta uz pētījumiem, kurus veicām pašu spēkiem. Šai meistarklasei atlasām 36 pacientus ar neveselām zemādas vēnām. Tiem, kuru slimības forma atbilst vajadzīgajiem kritērijiem, ārstēšana būs par brīvu. Manuprāt, tā ir ļoti laba iespēja, it īpaši, ja rocība neļauj veikt šādu ārstēšanu par maksu. Savlaicīgi par to zinot, cilvēks var atnākt uz konsultāciju, noskaidrot, vai viņa gadījums atbilst meistarklases kritērijiem, un tikt uz šādu ārstēšanu. Otrs pasākums, kurā iesaistītie pacienti saņem bezmaksas ārstēšanu, ir pētījums par venozo trofisko čūlu ārstēšanu.


Šie nav ne pirmie, ne vienīgie pasākumi, kur cilvēki ar noteiktām vēnu problēmām var iesaistīties un saņemt ārstēšanu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem. Bet kā viņi var uzzināt, ka tiek plānota kāda meistarklase vai pētījums?
Vēl nesen šo informāciju uzzināja tikai tie pacienti, kuri paši regulāri aktīvi interesējās, zvanīja un sekoja klīnikas aktualitātēm. Tagad esam izveidojuši lojalitātes programmu, kas dod iespēju saņemt šo un citu noderīgu informāciju bez speciālas meklēšanas. Tie, kuri mūsu klīnikas mājaslapā aizpilda attiecīgu pieteikumu, divu nedēļu laikā pa pastu saņem privilēģiju karti un mēs viņiem regulāri un savlaicīgi nosūtām informāciju par plānotajiem pētījumiem, meistarklasēm, cenu atlaidēm un jauniem pakalpojumiem. Tas attiecas uz visām Dr.Mauriņa Vēnu klīnikas un Lāzermedicīnas klīnikas darbības jomām: fleboloģiju, proktoloģiju, dermatoloģiju, algoloģiju (sāpju medicīnu) un citām, kas mums ir šobrīd un kas būs nākotnē. Mēs apzināmies, ka arvien vairāk cilvēku vēlas saņemt informāciju elektroniskā formā, tas ir ērti un ļauj taupīt laiku. Arī pieteikuma aizpildīšana daudz laika neprasa.


Īpašas cenas privilēģiju kartes īpašniekiem 

Decembris, janvāris, februāris - proktoloģijas mēneši
 

Reklāma
Reklāma

Kādas iespējas privilēģiju kartes īpašniekiem būs tuvākajā laikā?
Novembrī un decembrī šiem pacientiem ir iespēja saņemt pirmreizēju vēnu sonogrāfisko izmeklēšanu, kurā iekļauta ārsta konsultācija, ar 20% atlaidi. Tiem, kuri jūt, ka viņiem varētu būt vēnu problēmas, iesaku šo iespēju izmantot. Ja tiks konstatēts, ka tā patiešām ir vēnu problēma, tad janvārī ar 20% atlaidi piedāvājam veikt vēnu lāzeroperāciju bez sānu atzarojumu izņemšanas – tā ir operācija, ko mēs tagad jau veicam apmēram 80% gadījumu, tātad klīnikā šobrīd visbiežāk veiktā operācija, kas balstās uz mūsu pētījumiem, kuros esam pārliecinoši pierādījuši, ka tas ir optimālais ārstēšanas veids lielākajai daļai šādu pacientu. Manā skatījumā tā ir sava veida Ziemassvētku dāvana mūsu pacientiem, kuriem ir privilēģiju kartes. Protams, mums ir sagatavoti arī dažādi citi piedāvājumi, ar kuriem var iepazīties klīnikas mājaslapā, katru mēnesi būs īpašas cenas dažādiem ārstēšanas veidiem, estētiskām procedūrām, kompresijas zeķēm, ādas kopšanas līdzekļiem u.c. 

 

Īpašas cenas privilēģiju kartes īpašniekiem 

Decembris, janvāris, februāris - proktoloģijas mēneši


Lāzermedicīnas klīnika un Dr. Mauriņa vēnu klīnika - klīnikas, kur vienmēr ir jaunumi!
Gribi uzzināt savlaicīgi par klīniskajiem pētījumiem, cenu atlaidēm un jauniem pakalpojumiem - piesakies Privilēģiju kartei