Izmēģiniet jaunās dzeramās piena biezputras!

Ārā ir brīnišķīgs laiks — tieši kā radīts piknikam! Pieaugušie līdzi paņems maizītes vai pat dārza grilu, bet ko piedāvāt zīdainītim, sākot no sešu mēnešu vecuma?

Publicitātes foto.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Publicitātes foto.

Bērniņam nepieciešama ne tikai garda, bet arī vērtīga un vitamīniem un minerālvielām bagāta maltīte, bet vecāki vēlētos, kaut šī maltīte būtu viegli sagatavojama jebkuros apstākļos.


Aicinām izmēģināt jaunās "Nestlé" dzeramās piena biezputras! Tā ir lieliska maltīte ar biskvīta garšu, piemērota zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma, bet no 8 mēnešu vecuma varat piedāvāt arī vilinošo dzeramo piena biezputru ar šokolādes garšu! Ražotāji ir īpaši piedomājuši pie tā, lai dzeramās piena biezputras būtu viegli paņemamas līdzi un izmantojamas pastaigā vai piknikā — nelielais iepakojums nav ne jātur vēsumā, ne jāuzsilda. Vienkārši atver iepakojumu, ielej dzeramo piena biezputru pudelītē vai "snīpjkrūzītē", un maltīte gatava!


"Nestlé" dzeramās piena biezputras ir gatavotas no piena maisījuma un graudaugiem. Tās piemērotas brokastīm, pēcpusdienas našķim vai vakara maltītei. Lai bērniņš augtu veselīgs, dzeramajām piena biezputrām pievienotas svarīgas minerālvielas — kalcijs, dzelzs un jods –, kā arī 13 vitamīni.

Reklāma
Reklāma


Pamēģiniet jau šodien!

"Nestlé" dzeramās piena biezputras neaizstāj ēdināšanu ar krūti — tās ir papildēdiens.
Pasaules Veselības Organizācija iesaka ekskluzīvu krūts ēdināšanu līdz 6 mēnešu vecumam.
Nestlé pilnībā atbalsta šo ieteikumu, kā arī iesaka turpināt ēdināšanu ar krūti paralēli papildēdienu ieviešanai, ņemot vērā Jūsu ārsta ieteikumus.

Uzziniet vairāk par dzeramajām piena biezputrām! Infolīnija: 67508056. E-pasts: baby@lv.nestle.com