Gundars Āboliņš runā dzejoli mammām Mātes dienā

Šogad Mātes diena iekrīt laikā, kad pulcēšanās arvien ir aizliegta, un visas mammas, kuras gribas samīļot un sveikt, klātienē nebūs iespējams satikt. Tāpēc vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv ar Labklājības ministrijas atbalstu ir radījusi Mātes dienas mīļo vārdu video sēriju “Paldies Tev, mammu!”. Tās ietvaros aktieris Gundars Āboliņš runā savu mīļāko Mātes dienai veltīto dzejoli un sveic māmiņas svētkos.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Šogad Mātes diena iekrīt laikā, kad pulcēšanās arvien ir aizliegta, un visas mammas, kuras gribas samīļot un sveikt, klātienē nebūs iespējams satikt. Tāpēc vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv ar Labklājības ministrijas atbalstu ir radījusi Mātes dienas mīļo vārdu video sēriju “Paldies Tev, mammu!”.

Video sēriju mērķis ir radīt skaistu, sirsnīgu, kvalitatīvu un virālu saturu, kas paredzēts mammu apsveikšanai un attālinātai iepriecināšanai, samīļošanai un godināšanai. Video sveicieni, kuros piedalās tādi mākslinieki kā Gundars Āboliņš, Dons, Elīna Vaska, Aurēlija Anužīte, Žoržs Siksna un citi, pārsūtīšanai sociālajos tīklos vai telefona īsziņās pieejami portālā www.mammamuntetiem.lv vai YouTube Kanālā Mammām un Tētiem.

#PaldiesTevMammu

Māmiņas rokas

Vēl mīļākas par pasakām, 
vakars ko stāsta, 
ir māmiņas rokas 
Kas galvu tev glāsta

Rokas, kas ēdina
Rokas, kas aijā, 
Rokas, kas dziedina,
Rokas, kas paijā. 

Dienu, kad nava ne saules, ne prieka
Rokas šis padara gaišu un vieglu

Reklāma
Reklāma

Rokas ne mirkli bez darba kas neguļ
Gādīgās rokas ne mirkli, kas nerimst

Māmiņas rokas 
Ar lūpām ko skaru
Kā lai par visu tām pateikties varu?

/A. Lagune/

 

Saistītie raksti