Sociālo tīklu lietotāji var nosūtīt unikālu Māmiņdienas pastkarti savai māmiņai

Tuvojoties maija otrajai svētdienai, kad Latvijā tiek atzīmēta Mātes diena, Latvijas Pasts 26.aprīlī, jau sesto gadu dāvina sociālo tīklu lietotājiem bez maksas nosūtīt svētku pastkarti savai mammai, vecmāmiņai, krustmāmiņai, sievai vai draudzenei.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Visiem akcijas dalībniekiem ir iespēja apsveikt mammu ar īpašu svētku pastkarti, kuru Latvijas Pasts piegādās norādītajā adresē Latvijas teritorijas robežās. Lai varētu nosūtīt svētku pastkarti, lietotājiem jāreģistrējas interneta vietnē www.nosutipastkarti.lv ar savu Facebook, Twitter vai Draugiem.lv kontu, jāizvēlas kāds no trim piedāvātajiem pastkaršu dizaina variantiem un precīzi jāaizpilda norādītie lauki: apsveikuma sūtītāja vārds, uzvārds, saņēmēja vārds, uzvārds un precīza viņa adrese. 

Latvijas Pasts atgādina, ka precīza saņēmēja adreses norādīšana ir ļoti būtiska, lai pastkarte sasniegtu savu adresātu laikus. 


Sveicienus varēs nosūtīt no 26.aprīļa plkst. 9.00 līdz brīdim, kad tiks nosūtītas visas 30 000 Māmiņdienas pastkartes. Katrs Twitter, Facebook un Draugiem.lv lietotājs akcijas ietvaros var nosūtīt trīs bezmaksas svētku pastkartes Latvijas teritorijā. 
 

Arī šogad Māmiņdienas akcija tiks piedāvāta airBaltic klientiem, kas varēs ne vien izvēlēties un nosūtīt kādu no trīs pastkartīšu dizainiem, bet arī ar roku pierakstīt sirsnīgu sveicienu. 
 

Reklāma
Reklāma

Aplūko pastkaršu dizainus un nosūti pastkarti mammai www.nosutipastkarti.lv!