Viena maltīte ārpus mājas - drošība Tavam mājoklim uz gadu

Ko izvēlies Tu – ģimenes maltīti ārpus mājas vai drošības sajūtu visu gadu, jo Tavs mājoklis ir apdrošināts? Lai pievērstu uzmanību svētku laikā aktuālajai īpašuma apdrošināšanai, kuras izmaksas bieži nepārsniedz vienas ģimenes vakariņas restorānā, apdrošināšanas sabiedrības “Seesam” decembrī uzsāk akciju “Viena maltīte ārpus mājas - drošība Tavam mājoklim uz gadu!”

Foto: Fotolia

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto: Fotolia

Vislielāko nedrošību par savu īpašumu rada bažas par ugunsnelaimi un iespējama mantas zādzība, liecina Apdrošināšanas sabiedrība “Seesam” sadarbībā ar pētījumu aģentūru “RAIT” veiktā interneta aptauja. 78% no aptaujas dalībniekiem atzīst, ka izmanto vismaz vienu papildus drošības elementu, lai pasargātu īpašumu no nelūgtiem viesiem. Tomēr tikai 42% respondentiem apstiprina, ka viņa mājoklis ir apdrošināts. 

 

“Neskatoties uz to, ka sava īpašuma drošība ir svarīga gandrīz 80% aptaujas dalībnieku, tomēr apdrošināt to izlemj retais, visbiežāk aizbildinoties ar stereotipu, ka tas ir dārgi. Akcijas ietvaros ar aktivitātēm gan sociālajos tīklos, gan veicot intervijas un aptaujas sabiedriskās vietās, vēlamies aicināt sabiedrību aizdomāties par mājokļa drošību un tā apdrošināšanu, kas izmaksu ziņā faktiski pielīdzināma četru cilvēku ģimenes maltītei ārpus mājas,” – norāda “Seesam” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Renāte Vociša – Bērzkalne. 

 

Dzīvokļa apdrošināšana gadā vidēji maksā 55 euro, bet mājai – 140 euro. Pie tam maksājumi ir sadalāmi pa mēnešiem vai ceturkšņiem.  Īpašuma apdrošināšana ik gadu palīdz neskaitāmām ģimenēm Latvijā atjaunot iedzīvi zādzību gadījumā, kā arī pēc applūšanas, noplūdes, ugunsgrēkiem u.c. nelaimēm. Lai nodrošinātu vispārīgu finansiālo aizsardzību, vienlaicīgi ar mājokli ir iespējams apdrošināt ne tikai tajā esošo iedzīvi, bet arī īpašnieka civiltiesisko atbildību.

 

Akcijas “Viena maltīte ārpus mājas - drošība Tavam mājoklim uz gadu!” ietvaros “Seesam” ir izveidojis aptaujas anketu par ģimenes ēšanas un mājokļa apdrošināšanas paradumiem, kuru ikvienam ir iespējams aizpildīt gan “Seesam” Facebook kontā, gan saitē http://ej.uz/Seesam_anketa. Sadarbībā ar restorānu “Vairāk Saules” viens no aptaujas aizpildītājiem vēl pirms Ziemassvētkiem tiks pie lieliskas balvas – dāvanu kartes vakariņām restorānā 60 euro vērtībā. 

 

Reklāma
Reklāma

“Seesam Insuarance AS” Latvijas filiāle ir Somijā lielākās un atpazīstamākās nedzīvības apdrošināšanas kompānijas “OP Insurance Company Ltd.” 100% meitas uzņēmums, kas darbojas Somijā lielākās finansu grupas "OP-Financial Group" sastāvā. Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard & Poor`s” ir piešķīrusi “OP Insurance Company Ltd.” drošības reitingu AA-, kas ir viens no augstākajiem starp Skandināvijā esošajām apdrošināšanas kompānijām.

 

 

Sadarbībā ar :