Vērienīgas izpārdošanas: Kalnciema kvartālā gaidāms lielais modes un dizaina tirgus

Šosestdien, 28. maijā, no plkst. 10.00–16.00 Kalnciema kvartālā notiks Lielais modes un dizaina tirgus. Tas vienuviet pulcēs vairāk nekā 70 modes preču tirgotājus ar jaunākajām kolekcijām un lielākajām iepriekšējo sezonu izpārdošanām.
Būs arī dažādi gardumi vēderpriekam.

FOTO: Publicitātes foto

Būs arī dažādi gardumi vēderpriekam.

Zīmoli piedāvās aktuālās modes tendences un priecēs ar vasarīgiem jaunumiem. Jaunas apģērba kolekcijas varēs sastapt pie ZIB, Vaira Vīksne, Linotēka, SARMA linen&wool design, Woolings un Sanfashion, skaistas un oriģinālas rotas piedāvās Liepas Rotas, Ledene, Glass Berries, Astra Stones un Rozenthal ceramics studio, bet tērpu ar košiem aksesuāriem būs iespēja papildināt pie DER Design, Cepuru darbnīca un RR. 

Reklāma
Reklāma

Savukārt dizaina traukus būs sarūpējuši Laima Ceramics, Katrīnas keramika un Ozolins Pottery. Satiksim arī jaunpienācējus, kas savas kolekcijas Kalnciema kvartālā prezentēs pirmo reizi – Lokali un PO apģērbi. 
Šajā dienā savas izvēlētās modes preces varēs pielaikot Vīnu veikala zālē, kur būs speciāli iekārtota ģērbtuve kleitu, svārku un aksesuāru piemērīšanai. Papildus apmeklētāji aicināti baudīt kādu dzirkstošo dzērienu vai kafiju kafejnīcā un nogaršot iknedēļas tirgotāju kūkas, sierus, sezonālos labumus un Latvijas zemenes.