Ar aplikācijas AstroSecret palīdzību pasaulē nāks jau 70 mazuļi

Interneta vietnē AppStore  no 19. jūnija ir pieejama "AstroSecret" auglības plānošanas aplikācija. Tagad to var izmantot arī "iPhone" un "iPod Touch" lietotāji.

Jo precīzāk būs norādīts dzimšanas laiks, jo precīzākas būs prognozes

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Jo precīzāk būs norādīts dzimšanas laiks, jo precīzākas būs prognozes

Mobilā aplikācija ir lielisks palīgs pāriem bērna ieņemšanā - tā uzrāda sievietes fizioloģiskā cikla labvēlīgās ieņemšanas dienas un astroloģiski noteiktas auglīgās dienas pēc medicīniski pārbaudītas un pierādītas metodes.
 

Aplikācija ir izmantojama 10 mēnešus un šajā laikā jau 70 lietotājas ir atzīmējušas grūtniecības iestāšanās notikumu, kā arī dažas no tām dalījušās ar savu aplikācijas lietošanas pieredzi.
 

“Paspēju izmantot šo aplikāciju vien mēnesi, jo jau otrajā ciklā solītais dzeltenais aplītis jeb īstais bērniņa ieņemšanas datums mums ar vīru izrādījās liktenīgs - šobrīd gaidām savu otro bērniņu. Kopumā aplikācija man patika. Īpaši patika iespēja redzēt gan auglīgās dienas, gan t.s. AstroSecret dienas, kad ir vislielākās iespējas ieņemt bērniņus visos tuvākajos mēnešos. Tāpat dažās no īpašajām dienām bija iespēja redzēt pat iespējamo bērniņa dzimumu un īsu horoskopa aprakstu. Ieteiktu šo aplikāciju izmēģināt arī citām ģimenēm, kas plāno ģimenes pieaugumu!” – pozitīvajā pieredzē dalās viena no AstroSecret aplikācijas lietotājām Ieva.
 

Kāda cita lietotāja, kura vēlējās palikt anonīma, raksta, ka grūtniecība iestājusies dienā, kura nav uzskatāma par fizioloģiski auglīgu, taču bijusi atzīmēta kā AstroSecret īpašā diena. Tas esot pārsniedzis iepriekš gaidītās cerības. “Es tajā mēnesī nebiju cerējusi uz pozitīvu rezultātu. Bijām centušies palikt stāvoklī jau gadu, bet ļoti auglīgā diena lika aizdomāties,’’ stāsta laimīgā māmiņa.
 

Reklāma
Reklāma

Aplikācija būs noderīgs rīks arī tām sievietēm, kurām nepieciešama mākslīgā apaugļošana, kā arī gadījumos, kad sieviete ilgstoši, bez medicīniskām indikācijām, nespēj palikt stāvoklī. Ir viens apstiprināts gadījums, kad pāris nevarēja tikt pie bērniņa divu gadu garumā, taču sākot izmatot aplikācijā ieteiktos datumus, jau otrajā ciklā sagaidīja veiksmīgu grūtniecības iestāšanos.Jauniznākušo AstroSecret aplikāciju iPhone lietotāji var lejupielādēt Apple AppStore vietnē: Jauniznākušo AstroSecret aplikāciju iPhone lietotāji var lejupielādēt "Apple AppStore" vietnē.  Android operetājsistēmas telefonu lietotājiem tā ir  tā ir pieejama veikalā Google Play


http://www.youtube.com/watch?v=R4zTJ5Fs2Nk

Mobilā aplikācija ietver unikālu kalendāru, kas apvieno sevī gan sievietes fizioloģiskā cikla rādītājus, gan astroloģiski noteiktus labvēlīgākos periodus grūtniecības plānošanai. Labvēlīgākie ieņemšanas brīži tiek noteikti, analizējot sievietes dzimšanas kartes radītājus un konkrētās ieņemšanas dienas astroloģisko fonu - ņemot vērā planētu izvietojumu dzimšanas brīdī un precīzu planētu kustību vēlamajā ieņemšanas dienā. Tāpēc, lietojot aplikāciju, ļoti svarīgi norādīt precīzu dzimšanas laiku. Aplikācija ne tikai izskaitļo potenciāli veiksmīgākos mazuļa ieņemšanas brīžus, bet arī vēlamo mazuļa dzimumu un horoskopa zīmi. Tāpat tā nosaka no ģeogrāfijas skatu punkta labvēlīgākās ieņemšanas vietas, bieži ceļojošiem pāriem.