Kurš vīrieša tips ir tavējais – "tēvs", "bērns" vai "brālis". TESTS

Daudzas sievietes pat nenojauš, kāpēc viņām neizdodas attiecības ar to vai citu vīrieti. Bet viss noslēpums, iespējams, ir tajā, ka konkrētais vīrietis par spīti visām labajām īpašībām vienkārši nav viņām piemērots. 

Foto no www.pexels.com

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Foto no www.pexels.com

Katra sieviete var izveidot stipras un harmoniskas attiecības ar kāda noteikta tipa vīrieti. Šis tests iecerēts kā špikeris – paskaties attēlā un lasi, kāda tipa vīrietis varētu būt piemērots tieši tev.


1. Tev vispiemērotākais ir “vīrieša-tēva” tips, jo tu pati esi “sieviete-meita”, kurai pirmkārt vajadzīgas rūpes un uzmanība. Tavu izturēšanos bieži var dēvēt par visai nepastāvīgu, jo tu reti zini, ko pati vēlies. Sajūtot nepietiekamu uzmanību no vīrieša puses, tu kļūsti kaprīza un nervoza, kas savukārt attiecības tikai pasliktina.
Lai justos iekārojama un mīlēta, tev jāizvēlas tāds vīrietis, kas varēs uzņemties atbildību par tevi, kā arī atrisinās tavas problēmas un apmierinās jebkuras, pat absurdākās vēlmes. Šādām prasībām vislabāk atbilst tieši vīrieša-tēva tips, ar kuru tu jutīsies kā aiz mūra sienas.
Viņš ir uzticams, pārliecināts par sevi, bet tās dažas autoritārās notis jūsu attiecības padarīs tikai ilgākas un harmoniskākas, jo tu ar prieku pakļausies viņa prasībām un reizēm pat uzvedīsies kā paklausīga tēta meitiņa.


2. Tev vislabāk piestāv “vīrieša-bērna” vai “kompleksainā vīrieša” tips. Tu pati piederi pie “sievietes-mātes tipa”, kura par galveno savas dzīves uzdevumu uzskata būt noderīgai visiem un vienmēr, tostarp praktiski neaizstājamai savam vīram vai mīļotajam vīrietim.
Visu brīvo laiku tu centies veltīt tuvajiem cilvēkiem, kuri, kā tu sirsnīgi tici, nespēs izdzīvot bez tavām rūpēm, gādības un aizsardzības. Tomēr aiz tavas uzticamības, pacietības un nesavtības slēpjas neapzināta vēlme pakļaut tuviniekus un kļūt viņiem par neapstrīdamu autoritāti.
Tādējādi tavs ideālais partneris būs tikai tas vīrietis, kurš ar prieku pieņems sievietes dominējošo stāvokli ģimenē un būs gatavs pakļauties viņai pat sīkumos.
Šādam raksturojumam atbilst divu tipu vīrieši: kompleksu māktais, kurš ar prieku pieņems tavas rūpes un uzmanību, kā arī vīrietis-bērns, kurš sirds dziļumos sapņo par sievieti, kura pasargās viņu no visām dzīves vētrām.


3. Tu esi pašpietiekama un neatkarīga sieviete ar savu viedokli visās dzīves situācijās, tāpēc arī kā partneris tev vispiemērotākais ir “neatkarīgais vīrietis”. Vīrieši tevi uztver kā ļoti pievilcīgu, ambiciozu un samērā nešpetnu sievieti, bet tādas dāmas vienlaicīgi raisa viņos zināmas bažas.
Vairākums vīriešu vienkārši nespēj pacelties līdz tavam līmenim, jo nav pieraduši dot savām otrajām pusītēm tik daudz brīvības, cik tev nepieciešams.
Turklāt, neskatoties uz plaši izplatīto viedokli, ka vīrieši nevēlas nopietnas attiecības, patiesībā vairākums bikšaiņu dod priekšroku ilgām un nopietnām attiecībām ar noteiktu atbildības līmeni.
Savukārt, lai tu justos laimīga, vajadzīgas maksimāli brīvas attiecības un cieņa pret privāto telpu un laiku. Tādas attiecības vari izveidot tikai ar gudru, dziļu un neatkarīgu vīrieti, kurš piekrīt taviem brīvajiem uzskatiem par divu cilvēku attiecībām.
Tas nepavisam neizslēdz dažādas romantikas izpausmes, tomēr pamatā vienalga ir dzīves principu atbilstība.

Reklāma
Reklāma


4. Tā kā tu piederi pie “sievietes-māsas” tipa, visvieglāk kopīgu valodu atradīsi ar “vīrieti-brāli”, kurš būs gatavs būt kopā ar tevi visās dzīves situācijās.
Tev ļoti svarīgi sajust interešu kopību un vienotību ar partneri, kā arī piemīt vēlme kopā pavadīt pēc iespējas vairāk laika.Zemapziņā tu tiecies kļūt vīrietim neaizstājama gan kā mīļotā sieviete, gan kā labākais draugs, kas vienmēr gatavs nākt palīgā un sniegt derīgu padomu. No sava partnera tu gaidi to pašu, lai gan varbūt mazākā mērā.
Izveidot tādas attiecības vari ar vīrieti-brāli, kurš arī tevī saskata māsu un veicina attiecību harmonisku attīstību. Ar neatkarīgo vīrieti attiecības izveidot tev būs grūtāk, jo viņam par visu ir savs viedoklis, tomēr, ja spēsi to pieņemt, arī jūsu attiecības varētu izdoties.

 

Teksts: