Jaunums! Iepazīsties ar Mazulim pa pēdām dienasgrāmatu

Tas ir garākais un tomēr vienlaikus arī īsākais gads mūsu dzīvē. Vairāki mēneši gaidīšanas, gatavošanās lielajam satikšanās mirklim, un tad mazulis ir klāt. Diena seko dienai, notikums notikumam, un pēkšņi Tu attopies, ka dziedi pirmo “Daudz baltu dieniņu” savam mazajam ķiparam. Vai esi iedomājies, kā piefiksēt šo brīnumaino laiku? Kā atcerēties katru notikumu un mirkli, kas notiek mazā cilvēka dzīvē?

FOTO: Publicitātes foto

Lai šos brīnumainos un neaizmirstamos notikumus būtu vieglāk atcerēties, sajūtu un mirkļu dienasgrāmata Mazulim pa pēdām ir izveidota tieši šo vismīļāko atmiņu pierakstīšanai. Atmiņām, kuras ir neaizmirstamas, tomēr katra pierakstītā vārda vērtas.

Kā radās Mazulim pa pēdām dienasgrāmata? 

Laikā, kad mazuļa pirmās grāmatas Mazulim pa pēdām idejas autore Alise Indraše vēl bija gaidībās, tika meklēta ideālā dienasgrāmata, lai saglabātu dēliņa Oskara svarīgākos notikumus – ne vien pirmos attēlus un pirmos piedzīvojumus, bet arī emocijas, sasniegumus un dažādus ikdienas notikumus. Īpaši būtiski bija tas, lai visi šie pieraksti glabātos vienā grāmatiņā. Kad tādu neizdevās atrast, bija sajūta, ka ir laiks veidot pašai savu mazuļa dienasgrāmatu. Šo sapni Alise kārtīgi izsapņoja un ideju realizēja līdz pat drukātai versijai, lai būtu iespēja piefiksēt visus sev svarīgos notikumus par sev tik svarīgo cilvēciņu. Un tā nu ar prieku un lepnumu varam iepazīstināt jūs ar mazuļa dienasgrāmatu Mazulim pa pēdām, kuru ikvienam ir iespēja iegādāties mājaslapā.

 

 

Ko atradīsi dienasgrāmatas saturā?

Grāmatiņā varēsi iekļaut informāciju par ģimenes saknēm – iepazīstināt ar vecākiem. Varēsi atbildēt uz jautājumiem, kam mazulis ir līdzīgāks – mammai vai tētim bērnībā, ko mammai kārojās gaidību laikā, kāda bija diena, kad mazais piedzima. Tāpat būs iespēja atzīmēt svarīgākos skaitļus, mazuļa pirmos vārdus, pirmos un svarīgākos svētkus, notikumus un sasniegumus. Pieraksti mēneša sasniegumus līdz gada vecumam un turpini piefiksēt notikumus mazā cilvēka dzīvē līdz pat skolas laika sākumam. Vēlāk arī mazais pats varēs atbildēt uz intervijas jautājumiem – vecumā, kad mazulis jau ir nasks uz pļāpāšanu, tā būs aizraujoša izklaide, savukārt pēc tam atbildes sagādās ne mazums jautru un priekpilnu mirkļu. 

 

 

Kā izvēlēties īsto mazuļa dienasgrāmatu?

Mazulim pa pēdām dienasgrāmata būs piemērota gan puisītim, gan meitenītei, jo pieejama divos neitrālos toņos – meža zaļā un bordo. Ar visu mazuļa dienasgrāmatas saturu iespējams iepazīties mājaslapā. Ienāc un apskati!

 

 

Lai šos brīnumainos un neaizmirstamos notikumus būtu vieglāk atcerēties, sajūtu un mirkļu dienasgrāmata Mazulim pa pēdām ir izveidota tieši šo vismīļāko atmiņu pierakstīšanai. Atmiņām, kuras ir neaizmirstamas, tomēr katra pierakstītā vārda vērtas.

 

Izvēlies Mazulim pa pēdām!