Ko par gultas dzīvi mums atklāj vīrieši

Dzēsts lietotājs

Tiešām ,laiks runāt nevis par seksu - ar ko guļ . Jārunā par to, ka sekss ir cilvēka dzīves sastāvdaļa. Mēs gribam ēst kvalitatīvu pārtiku, ģērbties ar gaumi, mēs gribam daudz ko - un visu to labāko. Kvalitatīvs sekss, labs sekss u.t..t.- un lai tā  būtu -starp cilvēkiem jābūt dvēseļu radniecībai, saskaņai, jūtām u.t.t.. Pie tam tas viss nav jāpadara par "apskates  objektu "visiem. Jārunā par jūtām, par morāli. Galu galā neizvēlīgums seksa partneru ziņā līdzi nes arī traucējumus cilvēku fiziskajā veselībā. Laika gaitā cilvēks notrulinās( ja to dara ar jebkuru , jebkad ,jebkur - lai tikai būtu ), tad jāmeklē  jaunas pozas, jaunas tehnikas, palīglīdzekļus, jāpāriet uz perversijām, jo taču negūst gandarījumu un tad jāmeklē, jāmeklē ,jāmeklē ... bet dvēsele un prāts tiek iztukšots....

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu Anitas teiktajam!

Dzēsts lietotājs

Svarīgi ir garīgi pilnveidoties..Uzklausīt vienam otru,pastāstīt par to kas patīk,kas nepatīk,kas sagādā baudu un kas ir neptīkams,varbūt pat sāpīgs sexa laikā.Protams pilnveidoties var ar patstāvīgu partneri,jo tu jau vari dzirdēt un sajust kad partnerim ir labi,bet vienas nakts sakaros var nosimulēt baudu un orgasmu.To visu nosimulēt var arī patstāvīgi partneri,bet ja esi ilgāku laiku kopā apmēram jau saproti kad partnerim ir labi un kad varbūt viņš simulē..Tāpēc svarīgi ir izrunāties savā starpā ..Tā ir māksla! Man šķiet ka mūsdienās cilvēkm nav laika vienam otru uzklausīt,izrunāties..Ir pārāk daudz stresa un rutīnas..Nekam neatliek laika,mēs dzīvojam sasprigtā laikā..Tāpēc es uzskatu ka tie cilvēki kuri māk sadzīvot saticīgi ir uzslavu cienīgi.

Dzēsts lietotājs

Es uzskatu ka sex ir viena no galvenajām, ja ne pati galvenā normālu, progresīvu un labu attiecību sastāvdaļa! Un nevar būt ideālu attiecību ja nav ideāls sex! Un ja gūltā sāk tēlot, tad tas drīz arī sāksies sadzīvē un novedīs pie neizbēgamā, šķiršanās! Bet kas attiecas uz gadījuma kontaktiem, tad uzskatu ka tas ir domāts priekš tīņiem un cilvēkiem kam vajag atgūties no šķiršnās piemēram! Savukārt ja šķišanās iemesls ir bijis tiešī nekvalitatīvs sex un problēmas tanī jomā, tad gadījumsex pēc attiecībām (aizmiršanās sex), tad visdrīzāk arī šis peldriņķis neko labu nesniegs kamēr nespēsi izprast problēmas sevī, takā labāk cilvēki pacenšaties apmierināt savas otras pusītes ne tikai kvantitatīvi, bet arī kvalitatīvi! Mīlēšanās ir tā ko jbūs vērts atcerēsities, (kautvai tā būs bijusi reizi mēnesī), nevis drāšanos katru vakaru!

Dzēsts lietotājs

bingo!,Mārci!!! kaut vairāk vīriešu šo te izlasītu......(un sieviešu arī)

Dzēsts lietotājs

Viena no problēmām ar ko esmu saskāries, ka sievietes gūltā peld kā pa straumi, tikai reizēm kaut ko ar airi pagrebjot. Ineciatīvai jābūt no abām pusēm, nevar būt tā, ka viens ir tas, kas cenšas un mēģina kaut ko uzlabot, kamēr otram viss ir vienalga. Labi, es šeit pārspīlēju, bet kādēļ kaut vai par pozas maiņu jāierunājas vīrietim, vai kādu ctu uzlabojumu, odziņu ieviešanu? Kādēļ vīrietis nekautrējas pateikt, kas viņam labāk patīk un, kas nepatīk, bet sievietei tas ir tāds kā TABU. Labi varbūt tas viss ir tādēļ, ka esmu salīdzinoši jauns un manas partneres arī, bet reti ir sanācis būt ar seivieti, kas ineciatīvu ņem savās rokās.

Dzēsts lietotājs

Mes vienkarsi sevi apzogam ja daram to tikai fiziskam vajadzibam , patiesa bauda ir garigas un fiziskas labsajutas apkopojums.Atseviski lidz 9 vilnim netikt baudisim viens otru gan fiziski , gan ari garigi

Dzēsts lietotājs

esam kopā ilgi ,,,bet tā īsto baudu sajutu tiikkkai  6 gadā kopdzives   ,    gada laikā.
.....sniedzu gan vinjam oralo ,gan ari meginajam visadas pozas,,,,. tagad viss šķieyt labak ,,,saku vairak kas patik un kas nepatik  sexsa...lai būtu apmierinātas abas puses....;)  :)

Saistītie raksti

Kategorijas