Katrīnes piezīmes par joku vakaru "Dziedošo ģimeņu" šovā

Dzēsts lietotājs

Katrīne, nevajag tagad meklēt vainu Dukuros. Viņus metodiski noraka žūrija, kas katru reizi uzsvēra to, ka Dukuriem jau šeit nav ko darīt un piekasoties par katru nieku, tai pašā laikā liekot 10-niekus kārtējam lētajam Legzdiņu (un ne tikai) priekšnesumam un skatītāji, kurus diemžēl, tāpat kā vēlēšanu laikā, vairāk uzrunā forma un balagāns, nevis saturs.
Iespējams, daudzi nobalsoja, gribot redzēt Legzdiņietes dziedot triko, lai labāk visu var redzēt (Reinika piezīme)...
Cepuri nost Dukuru tēva 'pēdējam vārdam', kurā viņš ļoti precīzi raksturoja gaisotni šovā, ko lielā mērā ietekmē arī žūrijas izteikumi.


Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu - ne jau Dukuros vaina, bet gan nekorektajās "metodiskajās" replikās. Ja reiz tik ļoti kārojās Dukurus izbalsot..tik pat labi varētu pateikt, ka šis šovs "paredzēts visām ģimenēm izņemot tām, kurām ir muzikālā izglītība un fantastiska dabas dota balss", kā piemēram Paulai.

Dzēsts lietotājs

Man loti patika kā Dukuri dzied. Bet visu laiku bija jūtams viņu iedomīgums, tas trauceja atrast kopīgu valodu ar skatītajiem.Visu laiku bija sajūta,ka viņi cenšās tikt  "Jaunajā vilnī". So sovu vajadzēja taisīt priekš amatieriem un profesionaļiem.Kopumā šovs man ļoti patīk, tas ir draudzības šovs, bet liela nozīme ir muzikālajai izglītībai. Tālāk tiek tie kam ir labākas balsis.

 

Dzēsts lietotājs

Pilnīgi piekrītu iepriekšējai rakstītājai!

Dzēsts lietotājs

Ričiem ar ir burvīgs skanējums, bet viņiem nav tas , kas ir Dukuriem, un viņi tiek mīlēti vairāk.

Dzēsts lietotājs

Man savukārt ļoti patīk žūrijas vērtējums... Ir taču tieši tā, kā Katrīne teica vienā raidījumā - jebkura kritika jāuztver kā dāvana, jo palīdz attīstīties!

Dzēsts lietotājs

Par to muzikālo izglītību gan varētu pastrīdēties - cik palasu, tik atklājas, ka viens vai abi no ģimenes galvām ir profesionāļi, bērni mācās mūzikas skolās, dejo utml. Amatieri laikam ir tikai tās pašas Legzdiņu māsas, bet kas zin.... Dukuri ir un paliks profesionāļi un viņiem jāiet tālāk uz kaut ko vairāk par šovu. Viņi nav tādi vienīgie - šis tiešām ir šovs nevis konkurss.

Dzēsts lietotājs

Jā ,rodas tāda sajūta,ka žūrija atklāti lobē Legdiņmāsu tālāku virzīšanos šovā.Kautko tik bezgaumīgu sen nebiju skatījusies,nebrīnīšos,ka beigu galā viņas ar Paula svētību tiks pie galvenās balvas.Bij bezgala žēl,kad šovu pameta Beitiku ģimene,arī Dukuri.Žūrijai nav vienādas prasības pret visiem,jo lielāks balagāns,jo labāks vērtējums
1 2

Kategorijas


Notice: Undefined index: in /data/web/root/lib/art.php on line 1141