Vidusskolēns šaubās, kur studēt? Radīta bezmaksas programma biznesa un IT studiju izmēģināšanai

Lai nodrošinātu iespēju ieskatīties studiju procesā un gūtu priekšstatu par modernas un starptautiskas izglītības iespējām Latvijā angļu valodā, vidusskolēni no visas Latvijas aicināti piedalīties Riga Business School kā Rīgas Tehniskās universitātes struktūrvienības trīs nedēļu programmā RBS Greenhouse.
Programma radīta, lai skolēni varētu iepazīties ar potenciālo studiju vidi.

FOTO: Publicitātes foto

Programma radīta, lai skolēni varētu iepazīties ar potenciālo studiju vidi.

Šādu iespēju Riga Business School nodrošina jau otro gadu, lai pulcētu vienuviet spožākos, aktīvākos un uzņēmīgākos jauniešus. Programma ļaus izmēģināt un iejusties starptautiskās un modernās izglītības programmās. Pagājušogad programmu absolvēja vairāk nekā 50 jauniešu.

 

Pirmajās divās nedēļās RBS Greenhouse programmas ietvaros skolēnus sagaida lekcijas no starptautiskiem lektoriem, kā arī darbnīcas no tādu Latvijā vadošo uzņēmumu ekspertiem kā SEB bankas un Peero, ekskursijas Tet un Luminor, kā arī citi vērtīgi notikumi. Programmas trešajā nedēļā skolēniem būs iespēja strādāt pie tehnoloģiju uzņēmuma Tietoevry izstrādātajiem biznesa izaicinājumiem, sacenšoties par stipendiju studijām un citām balvām. 

 

Pieteikšanās atvērta līdz 2023. gada 10. janvārim vietnē greenhouse.rbs.lv. Programma norisināsies laika posmā no nākamā gada 16. janvāra līdz 4. februārim. Programma notiek angļu valodā.

 

Ņemot vērā šobrīd aktuālo izglītības sistēmas transformāciju uz kompetencēs balstītu saturu un starpdisciplinaritāti, Riga Business School mērķis ir iedvesmot jauniešus izvēlēties modernu biznesa izglītību līderībai tehnoloģijās balstītā vidē šeit Latvijā.

Reklāma
Reklāma

 

Klaudio Rivera, Riga Business School direktora vietnieks, bakalaura programmu direktors: “Riga Business School mērķis ir inovēt un pilnveidot izglītību sabiedrības izaugsmes vajadzībām, vienlaikus radīt tādu pieredzi, kas palīdz iegūt starpdisciplināras zināšanas. Kvalificēti jaunie speciālisti ar plašām prasmēm ir absolūti neaizstājami mūsdienu darba tirgū. Vairs nepietiek ar to, ka darbinieks labi pārzina vienu šauru jomu. Mēs saviem studentiem attīstām gan tehniskās, gan cilvēciskās iemaņas, un tā būs uzvarošā kombinācija nākotnē.”

 

RBS Greenhouse programma sadalīta divos virzienos, un vidusskolēniem tiek dota iespēja izvēlēties vienu no abiem virzieniem vai arī apmeklēt lekcijas, darbnīcas no abiem moduļiem, balstoties uz savām interesēm. Virzienā “Biznesa vadība” jauniešus sagaida tādas tēmas kā, piemēram, inovācijas, līderība, ideācijas process un prototipēšana. “Biznesa vadība un IT” virziens arī iekļauj ar līderību saistītas tēmas, taču šajā virzienā fokuss būs uz IT tēmām - datu analīze un programmēšana. Pēc divu nedēļu apmācībām jauniešiem ar mentoru atbalstu būs iespēja risināt reālus biznesa izaicinājumus, ar ko saskaras tehnoloģiju uzņēmums Tietoevry.

Saistītie raksti