Jautrais WC apmeklējums

Iesūtījusi Zane Gaile.

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Gabriela(3.g, 3 mēneši)
Aizbraucam uz veikalu Maxima, aizvedu meitu uz wc, ieejam iekšā, viņa saka: "Mammu, es negribu čurāt!"
Tā nu meita stāv pie durvīm,kamēr mamma nokārto vajadzības.
Uzreiz Gabriela iesaucas skaļā balsī, "Mammai smird dupsis" un pati sāk smieties. Es protams arī sāku smieties. Saku ka tā nav. Un Gabriela otro reizi iesaucas: "Mammai smird dupsis". Es protams nosarku, jo dzirdēju, ka neesam vienas. Man bija ļoti jāsmejas. Izejam ārā no kabīnes, paveca kundzīte stāv pie izlietnes, un ļoti smejas. Viņa paskatījās uz Gabrielas un noteica: "Mazais prātvēders." :D


Vienu reizi esam aizbraukušas pie ğimenes ārstes. Sēžam uzgaidāmajā telpā, kur vēl sēž cilvēki. Tad nu Gabriela sāk jokoties. Neatceros īsti ko viņa pateica, bet tas bija par bukletiņiem, kur virsū cilvēks un ērce. Tad nu sāku ļoti smieties. Gabriela man pasaka: "Mammu par ko Tu tik skaļi zviedz?" Visi apkārtējie sāka smieties. Es Gabrielai čukstu, lai klusāk uzvedas. Viņa skaļā balsī pateica: "Mammu aizver savu maujamo." :D Samācījusies, kad govis mauj. Tad nu laikam mammu arī noturēja par gotiņu. Visi smējāmies, un pati jokdare bija apmierināta, ka visi par to smejas. 


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

Reklāma
Reklāma

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).