Vērtīgā nedēļa

Iesūtījusi Santa Gūte. 

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Miks (5 gadi) viltīgi mammai stāsta par to, kādu ūdens pistoli redzējis veikalā, ar neslēptu nodomu, ka viņam jau tādu noteikti vajadzētu. Mamma aizdomīgi palūkojas uz dēlu, un smaidot ierosina: "Nu…, ja tu nedēļu uzvedīsies labi, un nebūs manāms ne mazākais niķītis, varbūt varam ko sarunāt." Miks (priecīgs): "Nē,nē, labāk, mammīt,  12 dienas!" Mamma (izbrīnīta): "Nu labi, lai būtu 12 dienas." Miks brīdi padomājis, dedzīgi iejautājas: "Bet cik dienas ir tā „nedēļa”?" Mamma: "Septiņas." Miks izbijies, sparīgi atcērt: "Nē, nē, es tā nopietni padomāju, tad jau labāk tomēr „nedēļu”!"


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

 

Reklāma
Reklāma

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).