Diploms nav smuks...

Iesūtījusi Iveta Liepiņa. 

Ilustrators: Jānis Beķeris.

FOTO: Mammamuntetiem.lv

Ilustrators: Jānis Beķeris.

Roberts 5 gadi, vakar saņēma pirmo diplomu pirmajās sacensībās riteņbraukšanā. Katru reizi ejot garām ledusskapim, kur diploms piestiprināts, Roberts ar lepnām acīm to noglāsta ar skatienu. Pēkšņi vakarā saka: "Mammu, tas diploms nav smuks." Es saku: "Kas nav smuks? Skaties, cik smuki uzrakstīts: Robertam, par 1.vietu. riteņbraukšanas sacensībās..." Roberts saka: "Nav gan smuks. Tur nav uzrakstīts vārds MALACIS."


Piedalies MAIJA joku konkursā! Balvā koka skrejritenis DIP DAP!

Aizrautīgi, droši, kvalitatīvi un skaistu dizainu – tādi ir Latvijā ražotie DIP DAP koka skrejriteņi jeb līdzsvara riteņi jaunākiem bērniem. DIP DAP divriteņi ir bez pedāļiem vai papildus ritenīšiem, kas tādā veidā attīsta bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem līdzsvara izjūtu un koordināciju. Mazais riteņbraucējs būs sajūsmā par jaunatklātajām iespējām pārvietoties ar DIP DAP riteni.

 

 

No pagājušā gada DIP DAP savu riteņu piedāvājumu ir papildinājis ne tikai piedāvājot līdzsvara ritenīšus vēl jaunākiem bērniem - sākot jau no diviem gadiem, bet arī plašs piedāvājums ar krāsainiem koka rāmjiem. Šī gada jaunums – krāsotie DIP DAP košās pavasara krāsās!

Reklāma
Reklāma

 

Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!

Maija konkursā piedalīsies anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz 2. jūnijam (ieskaitot).