Vispirms kaisle, tad mīlestība vai… nekas. Cik ilgā laikā iestājas mīlestība

Dzēsts lietotājs

Nes, nez.. Man liekas, ka var būt arī ilgāk par diviem gadiem... Var būt arī piecus un vairāk gadus.

Dzēsts lietotājs

Par to starpību starp mīlestību un seksu - pilnīgi piekītu.Bet par to vai kaislei obligāti jāpāiet no 8 mēn. līdz 2 gadiem noteikti nepiekrītu!

Dzēsts lietotājs

Pēc šī raksta un pēc tām pazīmēm, kas beigās uzskaitītas, - kas ir patiesa mīlestība, piemēram: dažreiz nevar saprast, vai esat mīlnieki vai labi draugi vai - ja sekss nebūtu izgudrots, jūs tāpat satiktos utt.... var secināt, ka PAREIZĀS attiecības ir tādas, kurās JAU NO SĀKUMA kaisles nav vispār! :) pēc savas pieredzes teikšu - no tādām attiecībām jāmūk, kamēr vēl var!!! ja nav "ķīmijas", ja nav sākotnējās "rozā brilles" un taureņi vēderā, tad arī turpmāk attiecības virzās pa iebrauktu - draudzības sliedi. tavs vīrietis kļūst tev par biedru un brāli, ar ko sekss ir 1reiz mēnesī. vai jums to vajag? man noteikti ne! :D ar tagadējo puisi esmu kopā jau gadu un nešķiet, ka mums rūpes vienam par otru vai gādība un mīļums būtu kaut kas tāds, kas traucē VĒLMEI vienam pēc otra. Seksuālās attiecības ir tās, kas nosaka pāra attiecību PAMATU. ja ar tām kaut kas nav kārtībā, nebūs labi arī citās jomās. p.s.: ticu, ka pēc 20 gadu laulības cilvēki vairs nemīlējas katru dienu, taču pilnīgs seksuāls atsalums vienam pret otru - tā NAV laba zīme. :)

Dzēsts lietotājs

Kāda atšķirība?:D

Dzēsts lietotājs

KAISLE = EMOCIJA- KURA SAGRAUJ CILVEKU ATTIECIBAS, CILVEKU PASHU UN VESELIBU!..
MUSDIENAS CILVEKIEM IEPROGRAMMETS KA MILEJAS TIE KAM IR KAISLE SAVA STARPA= ..- TAS IR AIZ NJEDOTRAH..TA NAV MILESTIBA BET GAN PLIKA DRAZHANAS,,CILVEKIEM SEKSS IR AR JUTAM UN SAJUTAM NEVIS AR EMOCIJAM!..
VISU PAR SEKSU KA TAS IR CILVECISKA MODELI VAR UZZINAT SHEIT :
snebahs.com
koroteckie.com

Saistītie raksti

Kategorijas