Vecmāmiņas padomi, kā uzturēt tīrus un spožus traukus bez ķīmijas

Dzēsts lietotājs

Es izmantoju citronskābi trauku mazgājamā mašīnā un kā pretapakļķošanās līdzekli veļas mašīnai

Dzēsts lietotājs

Jā,un tas sanāk lētāk nekā pirkt pretapkaļķošanas līdzekļus....un darbā pierādīti labāki...

Dzēsts lietotājs

Ja ir iespējams, iesaku lietot stikla katlus, jo tajos, piemēram, piededzināt pienu ir neiespējami. Vismaz man nav izdevies!

Dzēsts lietotājs

Alumīnija katlu, ja tas kļuvis tumšs, izberzē ar etiķī samērcētu lupatiņu, pēc tam izskalo ar karstu ūdeni. nu šito es neieteiktu darīt Tumšā kārtiņa ir alumīnija oksīds, kas ir inerts un pasargā no alumīnija stāšanos savienojumos ar ēdiena sastāvdaļām un attiecīgi alumīnija savienojumu nonākšanas organismā.

Dzēsts lietotājs

Eļļas pudeles mazgāt....nu jā :) var jau. Bet mūsdienu augstās tehnoloģijas sevi ir pierādījušas kaut vai Norvex izstrādājumos. Es neesmu izplatītāja vai kā tml, bet nejauši nopirkās viena brīnumlupatiņa un sen jau nelietoju nekādus Fairy...

Dzēsts lietotājs

Visu māju un virtuves traukus var kopt ar mikrošķiedru www.greenwalk.eu varat visu sīki izlasīt esmu konsultante. Es jau 5 gadus nelietoju nekādu ķimiju un ietaupu laiku un naudu

Dzēsts lietotājs

Manas trauku problēmas atrisina  viens-  veselībai un apkārtējai videi nekaitīgs līdzeklis - NewBrite saudzējošs roku un trauku mazgājamais līdzeklis, piekrītu arī dabas produktu izmantošanai, bet ne vienmēr tie ir pa rokai.

Saistītie raksti

Kategorijas