Smeldzīgs pieredzes stāsts. Mātes ceļš

Dzēsts lietotājs

Sākums ir skumjš stāsts ,bet beigas laimibas.Man prieks ,kad ir sievietes,kas mīl adoptētos bērnus ,kā savus.Es pati arii esmu adoptēta un atšķiribu starp īstiem  dēliem un mani esmu jutusi vienmēr,jo mani ši sieviete nošķira,bet man arii ir laimigas beigas esmu sava dzivee un man ir savi bērnio dodu viņiem to ko mana pamāte man nedeva,tadu mīlestibu pēc ka es alku...../www.mammam.lv/img/emoticons/heart.gif" class="left" />

Dzēsts lietotājs

Berns paliek berns vienalga, kas ie vina vecaki biologiskie, bernu var radit daudzi, bet ne visi, kas rada uzaudzinat.Es spetu berninu pienemt ka savu, ja ari neesmu biologiska mate!

Dzēsts lietotājs

Jā, skumjš stāsts ar labām beigām. Man prieks, ka māmiņa saņēmās savu sāpi izstāstīt citiem, jo nav mazums ģimeņu, kurās notikušas līdzīgas traģēdijas. Ir jāspēj saņemties, bet tas ir grūti un tad var palīdzēt cilvēki ar līdzīgu pieredzi. Lai jums visiem veicas!!!!

Dzēsts lietotājs

ir liela māka mīlēt. lai arī stāsts ir skumjš, tam cauri nevijas ne naids ne grūtsirdība. Tāds vienkāršs gaišums. lai viņiem visiem laimīgas un gaišas turpmākās dienas :)

Dzēsts lietotājs

Ļoti aizkustinošs dzīvesstāsts,caur sāpēm,tomēr ceļš uz laimi,tas gaišais stars ir mīlestība,prieks,ka tās ir tik daudz,ko dot saviem bērniem un citiem bērniem,lai viņiem veicas!!!

Dzēsts lietotājs

Stāsts ir tiešām emocionāls! Nav nekā skaistāka par bērniem- saviem bērniem, neatkarīgi vai viņi ir adoptēti vai nē, par savstarpēju mīlestību, uzticēšanos, sapratni un līdzcietību! Mani priecē tas, ka pasaulē ir cilvēki ar tik labu un gaišu sirdi, ar māku izrunāties ar saviem lolojumiem!! Veiksmīti...(heart)

Dzēsts lietotājs

lai viss Jums izdodas un bērni ir labākie draugi visos pārbaudījumos!

Saistītie raksti

Kategorijas