Jaunā māmiņa Līga, atklāj kā zaudēja liekos kilogramus pēc mazuļa piedzimšanas. FOTO

 16. septembris 2020 14:00 Reklāmas projekts

Rīdzinice Līga Bauere (28), grūtniecības laikā neateica sev gandrīz neko. Pēc dzemdībām Līga vēlējās pēc iespējas ātrāk atgūt slaidās līnijas, tomēr pagāja gandrīz gads līdz viņa atrada īsto recepti. Intervijā mamamuntetiem.lv uzzini kā viņai tas izdevās.Visas maltītes bija garšīgas un pagatavojamas mazāk nekā 30 minūtēs. Stokholmas diēta piedāvā pat našķus!


"Ātri tika galā ar liekajiem kilogramiem, kas uzkrāti grūtniecības laikā ir iespējams,” tā šodien apgalvo jaunā māmiņa, kas zaudējusi 12 kilogramus.
 
Kāda bija Tava iepriekšējā tievēšanas pieredze?
Svarā pieņēmos tieši pēc bērna piedzimšanas. Veselu gadu mēģināju visādiem paņēmieniem zaudēt svaru - gan sportoju, gan badojos.. Visi pūliņi bija bez rezultātiem.
Esmu gardēde un man ļoti patīk ēst, tāpēc biju pārliecināta, ka diētas vispār nav priekš manis.
 
Kāda bija Tava motivācija notievēt tieši tagad?
Grūtniecības laikā es sev neko neliedzu, izbaudīju visādas kūciņas, treknus pamatēdienus. Jau tad zināju, ka viss beigsies ar to, ka būs jāmeklē veids, kā notievēt. Tomēr  nedomāju , ka tik ilgi būs jāmeklē diēta, kas tiešām strādā un ir izpildāma...
 
 
Kā Tu uzzināji par Stokholmas diētu?
Stokholmas diētas rakstus internetā manīju jau kādu laiku, bet biju sev iestāstījusi, ka visas diētas ir vienādas.
Tad “uzdūros” rakstam par Elitu Patmalnieci, kurā viņa atklāja, ka ar Stokholmas diētu, ēdot garšīgus ēdienus, ir zaudējusi 8 kg. Viņa izskatījās tik laimīga un tas mani iedvesmoja, tāpēc  nolēmu dot sev pēdējo iespēju un izmēģināt Stokholmas diētu.
 
 
Kā Tev veicās ar diētas ievērošanu?
Epastā saņēmu savu uztura plānu un ar jaunu nedēļu ķēros klāt diētai.  Rezultāti pārsteidza uzreiz - jau pirmajā dienā biju zaudējusi kilogramu un tādos pašos tempos tas turpinājās visu pirmo nedēļu. Biju šokā, ka diēta var būt tik viegli izpildāma! 
Redzot manus rezultātus, diētu sāka ievērot arī vīrs. Mēs abi esam sajūsmā par šis diētas konceptu - priekšā pateiks viss - kas, kad un kā jāēd, nekas nav pašam jāizdomā! Visas maltītes  bija garšīgas un pagatavojamas mazāk nekā 30 minūtēs. Šī ir diēta, kas piedāvā pat našķus!
Sanāk, ka, pateicoties Stokholmas diētai, es pat ietaupu naudu, jo, ievērojot to, esmu parūpējusies ne tikai par veselīgu svaru, bet arī par imūnsistēmu, pašsajūtu un izskatu. Mani mati un nagi ir kļuvuši daudz veselīgāki un enerģijas ir daudz vairāk. Vienīgais, ko esmu zaudējusi, piesakoties Stokholmas diētai, ir 12 traucējoši kilogrami.
 
 
Ko Tu ieteiktu cilvēkiem, kuriem joprojām ir liekais svars?
Kamēr citi tikai sapņo par slaidu augumu, Tu vari pie tāda tikt ātri un viegli! as ir vienkāršāk, nekā domā! 
Es mēdzu teikt, ka Stokholmas diēta ir slinķu diēta, jo pa spēkam tas ir katram. 
Vienkārši nospraud sev mērķi, piesakies Stokholmas diētai un sāc tievēt jau tajā pašā brīdī!
 
 
StockholmDiet.com piedāvā – reģistrējies tagad, bet sāc, kad vēlies, jo notievēšanas plāns būs pieejams Tavā Stokholmas diētas profilā.
 
“PĒC” bildēm - Frizūra, grimms, stils: Daiga Ulmane, apģērbs: “Mans drēbju skapis”0 Pievienot komentāru

Kategorijas