Draugs mājās, es — uz randiņu! Par aizliegto augli

Dzēsts lietotājs

Cik pazīstamas izjūtas! Tā gribas, lai novērtē kāds no malas, bet pašai vajag tikai to, kurš gaida mājās....

Dzēsts lietotājs

Izklausās pēc attiecībām, kurām pēc laika vajadzēs "lai draugs paskatās, kamēr mēs ar to puisi..."

Dzēsts lietotājs

Mani nez kāpēc vienmēr pārņem greizsirdība un asa ! Mēs gan neesam kopā un nav tiesības nemaz ko tādu izjust , bet ...ir , kā ir ! Šai gadījumā varētu būt iespēja ka Liene nemaz nepieprot labu sexu un draugs neiebilda cerēdams uz dzīves skolu . Fui , bet cilvēki ir dažādi .

Dzēsts lietotājs

viss normali, bet cuuka tu esi tadaa zinjaa, ka chakaree to citu dzheku dziives. kamer vini gaida randinju ar tevi varbut palaizh citas briivaas meitenes garaam! lielaakaa dalja tomer domaa- ja dod nr. n ej uz randinju, tad esi briiva. n godigsakot, jums laikam ar savu puisi nav gana interesanti, ka jaspeelee vel shadas spelites. muusu attieciibaas shaadas garlaiciibas nav :D

Dzēsts lietotājs

Muļķības.Nekādas citas brīvas meitenes viņi nepalaiž garām, iedami uz šādiem randiņiem.Drīzāk otrādi, viņiem patīk jau aizņemtas sievietes, jo zin, ka tās nepaģērēs vēlāk apprecēt un neuzstādīs citas prasības.Izklaidējas uz pilnu klapi un čau kakau.Nekādu pienākumu.

Dzēsts lietotājs

an n san masitoni: gan jau garlaicība radīsies. Līdzīgi kā ar tiem pāriem, kas svin greznas un pompozas kāzas - pēc pāris gadiem šķiršanās klāt ar lielu blīkšķi. vai, vai, vai.... Pagājušajā nedēļā vien par diviem tādiem pazīstamiem pāriem uzzināju. Tad jau labāk attiecībās godīgi vienoties par spēles noteikumiem, kā tas ir stāsta varones un viņas drauga attiecībās.

Dzēsts lietotājs

Nez', ko Tu teiktu, ja Tavs draugs ietu uz randiņiem ar citām???

Un randiņu iznākums var būt visdažādākais.....

Dzēsts lietotājs

Man liekas, ka labāk, lai viss notiek šādi - godīgi un atklāti, un ar uzticēšanos. Tad arī attiecības būs visnoturīgākās.

1 2 3

Kategorijas