Skaistuma stundas. Cikos ir pareizi mosties, un cikos no rīta grimēties

Dzēsts lietotājs

sekojot šiem ieteikumiem es pēc pus mēneša vienkārši būtu nekāda :(
6 celties? jūs piedomājiet pie tā, kā jūtās šajā laikā cilvēks, kas ir ''pūce''!! varu pastāstīt...
jau piecelties 8 priekš manis ir mocības. jāpaiet apmērams mēnesim, pusotram, lai kaut cik ieietu ritmā... un tad tu ''noraujies''... jo gribi izgulēties. un pamosties laimīgs, atpūties. spirgts un izgulējies ap 10-12 no rīta. un nav svarīgi, iepriekšējā dienā aizgājo gulēt 10 vai 12...
par sejas tīrīšanu piekrītu, bet nepārforsējiet - vakarā bez maz vai pīlings, no rīta citrona sulas pīlings... tagad piedomājiet, kas ir palicis pāri no veselas ādas virskārtas - kam virsū no rīta tiks samālēts pūderis utt...
es saprotu ka jāreklamē visādi produkti un cilvēkiem ''jāiepotē'' ka tā vajag... bet esiet taču reāli...
pilnībā pietiek ja vakarā notīrat seju, noņemat kosmētiku un nomazgājaties. labi izguļaties, no rīta normāli ieejat dušā (nevis ķēpājaties ar vakardienas ūdeni), paēdīsiet brokastis (tikmēr krems būs sasūcies ādā) un uzklāsiet kosmētiku... attiecīgi sezonai..
ak jā - nelietojiet ikdienā pūderkremus, grimus, pūderus....

Dzēsts lietotājs

Ja šo visu jāievēro , neviļus rodas jautājums, a strādāt kad ?   6 no rīta augšā dušinā, sejas mazgāšana, tīrīšana , barošana , atkal mazgāšana  tad fiksi uz SPA , pēc SPA pie friziera, pēc tam uz vaksāciju  pa starpai vēl noteikti, ka to drīkst šito nedrīkst utt.  es nojūgtos pēc 3 dienām jau. 

Dzēsts lietotājs

Cilvēkiem, kam ir jūtīga āda (kuperoza āda) tas ir asinsvadi tuvu ādai - tā vienmēr izskatās apsārtusi, īpaši pie temperatūras svārstībām - kategoriski aizliekts mazgāties aukstā ūdenī, kontrast dušas, ledus gabaliņu procedūra, medus procedūras - tas viss tik pasliktina situāciju! Patiesībā nedrīks asus ēdienus ēst, iet pirtīs, smēķēšana, karstas tējas, zupas, alkaholu viss, kas paātrina asins riti! Laikapstākļi protams ļoti ietekmē tapēc ziemā pirms iešanas laukā aizsargkrēms atbilstoši sejas ādai jālieto, vasarā uz vasaras krēmiem jāpāriet utt. Patiesībā šīs ādas īpašniecēm ir visslietākās problēmas un ierobežojumi!!!

Vajag lietot askorutīns, bet ilgstoši patiesībā visu laiku ar mazām pauzītēm - tas stiprina asinsvadus un viņi neplīst.

Piemēram celutītam reklamē medus masāžu, LPG masāžas - bet atkal kam ir šī pati problēma ar asins vadiem un nerunājot jau par vēnām (ziliem striķiem), tad ar šim procedūrām asins vadit tiek izrauti uz āru un vēlāk dosimies pie Dr. Mauriņa uz vēnu klīniku!!! Vienīgā pretcelulītu masāža ir, ko veica ar rokām + eļļu, jo kur ir izteiktas vēnas nemasē vispār un ar rokām var sajust visas problemātiskās vietas, kur vajag vairāk pamasēt.

Man personīgi ir jūtīga āda tapēc labi zinu, ko rakstu. Pirms nebiju informēta par šīm lietām daudz sliktu sev dariju, jo inetrnetā biju salasījusies par šīm visam procedūrām! Gan ledus gabaliņi, kontrastdušas, LPG masāžas utt. Esmu bijusi gan pie dermataloga asins vadus ar lāzeri dedzinājusi, gan pie Dr. Mauriņa un tagad tiešām  cenšos sev neko sliktu nedarīt, lai ieekonmētu naudu uz šīm procedūrām, kas nav lētas!

Lai veicas :)

Saistītie raksti

Kategorijas