Sieviete ar neskūtām padusēm ir dabiska nevis brutāla! Izaicinošu bilžu sērija pret pastāvošajiem skaistuma ideāliem

 10. novembris 2017 18:20 mammamuntetiem.lv Ziņa

Vēl pirms 20 gadiem daudzas jo daudzas sievietes Latvijā paduses neskuva vai skuva reti, turpretī tagad grūti sameklēt tādas, kuru padusēs ir apmatojums. Un pat grūti iedomāties, ka šie vecie laiki reiz nāktu atpakaļ. Kāda fotogrāfe sabiedrības skaistuma ideāliem metusi izaicinājumu un izveidojusi fotosēriju, kurā visām sievietēm paduses ir neskūtas... 


Fotosesija kā protests pret sabiedrībā pastāvošajām skaistuma normām


Pavisam nesen mirušā pop karaļa Maikla Džeksona vienīgā meita Parisa Džeksona nekautrējas no sava ķermeņa dabiskā apmatojuma un izvēlas tērpus, kas atklāj viņas neskūtās kājas un paduses. Šī nav pirmā reize, kad viņa provocē sabiedrību ar savu stilu. Tieši otrādi – viņa uzskata, kas tas ir normāli – būt ne tādai, kā to vēlētos pārējā sabiedrība. “Man pat prātā neienāca, ka kādam tā interesē manas spalvas uz kājām un padusēs. Mani pašu viss apmierina!” – tā uz kritiku par savu izskatu reiz atbildējusi Parisa Džeksone.
 

Arī Londonā dzīvojoša fotogrāfe Bena Hūpere (Ben Hopper) īstenojusi fotoakciju, kas iestājas par dabisko skaistumu un pret pasaulē pastāvošajām skaistuma normām. Fotogrāfe akcijā iesaistījusi modeles un aktrises, aicinot ataudzēt savus padušu matiņus, ko pēcāk iemūžinājusi bildēs.
 
Fotosesija “Dabiskais skaistums” ir aicinājums sievietēm nesekot modes kaprīzēm un sabiedrībā izdomātajiem skaistuma standartiem, bet būt pašām – ar savu “es”, savu stilu un skatījumu uz dzīvi.
 
Fotogrāfe intervijās, komentējot savu projektu, izteikusi cerību, ka bildes pārsteigs sabiedrību un raisīs diskusiju par sieviešu skaistuma ideāliem, kuriem ne viena vien sieviete visā pasaulē akli seko. Fotosesijas modelēm grima nav vai arī tas ir visai niecīgs grims, akcentējot viņu dabisko skaistumu. 
 
Līdz ar šo akciju fotogrāfe nerosina visām sievietēm sākt ataudzēt padušu apmatojumu, bet gan aicina akcentēt savu dabisko skaistumu, nebūt, neģērbties, neizskatīties vienādām.
 

FOTO: Foto sērija, kurā sievietēm neskūtas paduses

 
Informācija un ekrānšāviņa foto no Dailymail.co.uk