Divas 14 gadu vecas meitenes izvarojuši viņu tēvi; abas stāvoklī

Dzēsts lietotājs

kā var būt TĀDAS sakritibas???...kkas jau tur nav pareizi.

Dzēsts lietotājs

Nu kautko es nesaprotu..kāopēc bija tik ilgi jānogaida,lai kautkur vērstos pēc palīdzības...!?Jau 14 nedēļas grūtniecība...

Dzēsts lietotājs

Liene, pusaudži mēnešreižu izpalikšanai lielu uzmanību domāju nepievērš. un pastāv tendence izlikties, ka tas nenotiek, itkā tas tādēļ izgaisīs.

briesmīgi. slimi cilvēki..

Dzēsts lietotājs

Tas ir šausmiigi... Kaa kautko taadu var nodariit savam beernam  Vai tad tieshaam sievieshu trukst?? Un vispaar izvaroshanu kaa taadu nespeeju sprast... Kur var buut tik ljoti nogribeejies, ja jaaizvaro... Iedomaajoties par taadiem cilveekiem. Vnk Gribas vinjus pakaart aiz vienas vietas. 

Dzēsts lietotājs

Tie ir slimi pedofili...bet es domāju,ka tur būs tikai šī viena meitene,par kuru ziņoja tas kŗīžu centrs,tā pati vien būs,jo vēl nav apstiprinājies fakts par to otru... tādi tēvaiņi vajag utilizēt... 14 gados meitenes var īsti nezināt ko darīt,kur un kad jāvēršas,cik laicīgi pie ārsta...neviens jau nespēja iedomāties,ka kādreiz šada situācijā var nonākt bērns no paša tēva rokas,jauniešiem trūkst info,ko tādā lietā darīt...tas jau ir kaut kāds vājprāts...Es domāju,ka šadā situācijā bija jātaisa abortu ar steigu,jo šis varētu būt izņēmums to darīt...piedzims taču nevesels bērns... lai cik skarbi tas nebūtu diemžēl,bet tā nu ir noticis... kas notiks tālāk,kad mazais piedzims? 

Dzēsts lietotājs

trūkst vārdu...par tādiem kropļiem pat nav jārunā, jāgriež nost tos 5cm miesas

Saistītie raksti

Kategorijas