Kas vērtīgs ir mātes pienā

Dzēsts lietotājs

Baroju savu meitinju jau 9 meneshus un esmu ar to ljoti gandarita. :) Esmu tikai un vienigi par mates pienu , nekada gadijuma neatbaltu piena maisijumus, protams tados gadijumos ,ja matei ir kadas problemas,bet domaju ljoti griboshas maminjas var izcinit to , lai pieninjsh butu un nekur nepazustu. Pacietibai tur ir jabut tik tiesham lielai. :) Domaju , ka jaunakas maminjas kuras grib vel izklaideties , vieglak ir pielietot maisijumus. Ceru, ka ar laiku mates piens bus popularaks neka piena maisijumi,kurus es pat domaju vajadzetu tirgot aptiekas nevis parastajos veikalos. Varbut ta varetu izcinit to,ka mates piens ir tik tiesham ljoti svarigs berninjam. Esiet stipras! Un padomajiet par savu berninju, vinja veselibu,vajadzibam,mazajam organisminjam. :)

Dzēsts lietotājs

ne pa teemu, bet jautajums administracijai...kapec mana bilde, kura ir mana seja un mana berna seja ir ielikta shajaa rakstaa??? pirmkaart, es neesmu Ksenija Putninja...vinja zog bildes no mana draugiem.lv profila , otrkat uz bildes rakstits ka bilde tapusi EvijasGruznas fotodarbniicaa, vai nav taa ka es shadas bildes neljautu pati publiceet??? velos, lai tiktu nomainiits paraksts bildei un sii KSENIJA PUTNIŅA likvideta no mammām.lv.

Dzēsts lietotājs

Lai vai cik daudz vitamīnu un minerālvielu ir maisījumos, bet es esmu tikai un vienīgi par mammas pienu- piekrītu, ka tam vajadzīga ir pacietība un gribasspēks... pagaidām manai meitiņai tikai 3,5 mēn. un mēs abas esam laimīgas, ka varam baroties šādi

Dzēsts lietotājs

Te var atrast dazjadus interesantus rakstus, gan par pieninju, gan par grutniecu apakshveljas noderigumu..:)
http://www.mami.lv/?pname=info&mid=29

Dzēsts lietotājs

Es arī par mammas pienu. Piekrītu, ka sākuma ir grūti ar krūts barošanu (man tā bija). Krūtis bija saplaisājušas, sākuma piens nav tik daudz un līdz ar to mazulis jabaro bieži. Tad vēl iekaisa krūtis. Un tā kādus trīs mēnešus mazo baroju ar sāpēm. Bet nu jau viss ir ok un baroju 5 mēnešus un esmu ļoti laimīga, ka man pietiek piens. :))

Kategorijas