Nelaba dūša un vemšana grūtniecības laikā. Cik ilgi tā būs?

Dzēsts lietotājs

esmu vienā ceturtdaļā 8)

Dzēsts lietotājs

ne vienmer,man vemsana vispar nebija ;)

Dzēsts lietotājs

Es ar esmu viena no ceturtās daļas :(

Laikam neesmu no tām laimīgajām kurām veicas (nope)

Dzēsts lietotājs

Man, piemēram, nebija pilnīgi nekā no "tipiskajām" grūtniecības pazīmēm - ne sliktas dūšas, ne vemšanas, ne mazāko izmaiņu ēstgribā utt.

Dzēsts lietotājs

man ari vemsana nebija esmu jau astotaja menesi un no vemsanas ne zina

Dzēsts lietotājs

..es saaku saparst,ka man viss ir atkariigs no satraukuma pakaapes...kaa juutu sevii nemieru un no stuura uzgluunam krenkji,taa duushinja taa vien aicina uz WC...kad manii miers un komfortabla labsajuuta par visapkaart notiekosho,taa arii domas par tualeti...
..nu jaa..taa ir mana likumsakariiba..;)

Dzēsts lietotājs

iespējams, ka psiholoģiskajam faktoram (bet noteikti ne tikai tam!!!) ir nozīme, jo, gaidot pirmo bērniņu, biju pārlaimīga un nemocījos ne ar ko, jo dzīve bija skaista un sakārtota; savukārt, gaidot otro mazuli, ar nelabumiem mocījos visu grūtniecības laiku, kas gan nebija pārāk ilgs, jo 27. nedēļā mazo "izķeizaroja" "vēlīnās grūtnieču toksikozes jeb preeklampsijas" dēļ. Protams, ka mans organisms dažu gadu laikā bija mainījies, arī sadzīvisku uztraukumu bija daudz vairāk+ mistiskā preeklampsija patiesībā varot būt saisīta ar hormonu jautājumu.
jebkurā gadījumā, es neesmu vienīgais pierādījums teorijai, ka "meitenītes grūtniecības laikā prasa no mātes vairāk, nekā puisīši" (gan zobu, matu, nagu bojājumu, gan nelabumu, gan vidukļa apjumu ziņā).
taisnība vien būs mediķiem, ka katrs gadījums ir individuāls!!!

Dzēsts lietotājs

bet neskatoties uz visu, man ir 2 super veselīgi dēliņi!!!
1 2

Kategorijas